SG Digital (Scientific Games) Logo
Pakkuja: SG Digital (Scientific Games)
RTP: 95.73%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.88 – €88
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure ülevaade

jin ji bao xi endless treasure slot scientific games

“Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure” on Hiina-teemaline slotimäng, mille loojaks on Scientific Games-nimeline kasiinomängude tootja. Mängu fikseeritud jackpotid võivad sulle sisse tuua kuni 200 000€ suuruseid võite, lisaks lisavad põnevust All Up, Kuldsed Sümbolid, wild-sümbolid ja tasuta spinnide voor. Mäng kasutab viie rullikuga mänguvälja, millel võiduliine 243.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud, pakub “Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure” Hiina-teemalist kujundus, mis on slotimängu tegijate hulgas laialt levinud teema.

jin ji bao xi endless treasure slot screen

Sümboliteks rullikutel on erinevad elukad, kes on Hiina kultuuri lahutamatu osa. Nende hulka kuuluvad kaunistatud kalad, kilpkonnad, tiigrid, draakonid ja fööniks. Samuti kaardipakist tuttavad pildiga kaardid.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

“Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure” mängul saad panuseid teha alates 8 sendist kuni 88€ni spinni kohta. Samuti saad valida viie valiku vahel, mis paneb paika kui mitu Kuldset Sümbolit soovid mängus näha. See, mitu Kuldset Sümbolit mängul on, oleneb, kui suurte panustega mängid. Mida suurem panus, seda rohkem väärtuslikke Kuldseid Sümboleid. Maksimaalne võit on 200 000€, mida pakub Grand Jackpot.

Boonuseid on rohkem kui küll, mis tähendab, et igav ei hakka, samas võib see mängija jaoks alguses natuke segadust tekitada. Wild-asendussümbolid võivad pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja asendavad kõiki teisi võiduliinis puuduolevaid ikoone.

Golden Chance on boonus, mille ajal võib wild pidama jääda kolmandal rullikul. Kui moodustub võiduliin, rakendub sellele kahekordne võidukordaja ja tavasümbolid muutuvad Kuldseteks Sümboliteks.

Kui rullikutel jääb vähemalt kuus korda pidama boonussümbol, oled välja teeninud kuus tasuta spinni. Nüüd saad valida, millist tasuta spinnide vooru soovid, mis erinevad Kuldsete Sümbolite tüübi poolest.


– KOKKUVÕTE

“Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure” pakub keskmisest enam boonuseid, kuid graafika poolest jäädakse sarnastele mängudele alla.

Teised populaarsed slotid pakkujalt SG Digital (Scientific Games)

raging rhino megaways slot

Raging Rhino Megaways

monopoly millionaire slot

Monopoly Millionaire

battleship direct hit slot

BattleShip – Direct Hit

Näita rohkem