Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: ?%
Loodud: 09/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Jewel Scarabs videot

Jewel Scarabs ülevaade

Red Tiger nimeline mängulooja on teinud Vana-Egiptuse teemalise mängu, mis pakub väga head võidupotentsiaali ja huvitavat mängu ülesehitust. Jewel Scarabs slotil on standardne 5×3 mänguväli ja üheksa võiduliini. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 10 euroni spinni kohta ja tehtud panuse tagasi võita kuni 5245 kordselt. Boonussümbol skarabeus pakub Kulsete Spinnide boonusvoorus ka kasulikke võidukordajaid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi tegemist on väga levinud Vana-Egiptuse stiilis tehtud kujundusega, siis peab mainima, et välja kukkunud on see märksa paremini kui teistel analoogsete disainiga slottidel. Hoia silm peale hinnalistel Anubise ikoonidel, mis on võimelised aitama sind jackpotivõiduni. Väärtuslikemate sümbolite hulka kuuluvad veel ka skarabeusid, pistrikud, Ra silmamuna ning pisut väiksemaid võite maksvad kaardimängu ikoonid.

jewel scarabs slot screen


– BOONUSED

Jewel Scarabs mängu keskmes on skarabeused, sest need täidavad nii wild asendussümboli kui ka boonusvooru käivitaja rolli. Kui võiduliinis mõni teine sümbol puudu jääb, siis võid alati skarabeuste peale loota ning kui neid ilmub korraga vähemalt kolm, läheb käima tulus tasuta spinnidega boonusvoor. Kui skarabeuse on viis, maksavad need sama suuri võite kui jackpot sümbolid.

Tasuta spinnidega boonusvooru(Golden Spins) ajaks jäävad kõik boonusvooru käivitanud skarabeused oma positsioonidele muutes nii võiduliinide moodustamise lihtsamaks. Samuti annavad skarabeused võitudele võidukordaja, mis kasvab iga uue võiduga. Kui võiduliinis osaleb rohkem kui üks wild, siis nende võidukordajate väärtused omavahel korrutatakse. Wildid on võimelised ka mänguväljal asukohta vahetama.


– KOKKUVÕTE

Jewel Scarabs pakub tipptasemel graafikat ja Vana-Egiptuse stiili. Võidusoonele võid sattuda tänu väärtuslikele võidukordajatele Golden Spins boonusvoorus.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem