Thunderkick Logo
  • Pakkuja: Thunderkick
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.10%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 204,500 mündid
  • Avaldati: 05.09.2018

Vaata Jaguar Temple videot või mängi demo versiooni

Jaguar Temple ülevaade

jaguar temple slot

“Jaguar Temple” on 5 rulliku ja 20 erineva võiduliiniga Thunderkicki slotimäng, kus viiakse sind tagasi inkade aega. Mistahes spinniga võid oma tehtud panuse väärtuse saada tagasi lausa 2045 kordselt, boonusvoorus võid laialivalguvate wildidega võita näiteks 40 tasuta spinni.

Inkade impeerumi teemalisel mängul on väärtuslikem jaaguari sümbol, mis võib ilmuda rullikutel 1×1 ja 3×3 suurusel alal nii põhimängus kui ka boonusrežiimis. Pane tähele, et väärtuslik 3×3 jaaguariväli moodustub eriti tihti just boonusmängus!

“Jaguar Temple” mängu kujundus ja graafika on suurepärane ja väga omane Thunderkicki mängulooja stiilile. Sümbolid ilmuvad asetatuna kivide peale ning taustal kumab soojalt paitav õhtupäike. Rullikutel vaatavad sulle vastu ristid, ärtud, teemantid ja potid, aga ka linnud, koerad, jänkud, kala ja väärtuslikem sümbol- jaaguar. 5 jaaguariga võiduliinis teenid oma panuse summa tagasi 50- kordselt! Jaaguar võib ilmuda mistahes spinnid ajal, kuid ainult 3 keskmisel rullikul.

jaguar temple slot screen

Võimas Inkade impeerium oli õitsev ühiskond, kus rahast puudu ei olnud! “Jaguar Temple” viib sind ajas tagasi, et saaksid aluse panna oma rikkuste kasvule. Mängul on hea võidupotentsiaal, seda eriti boonusvoorus, kus võid saada ka 3 wild rullikut.

Kas oskad arvata Wild-sümbolit? Selleks on loomulikult eksootiline tegelane kuulsast Inkade impeeriumist! Nagu ikka, asendab Wild mistahes teist sümbolit välja arvatud scatterit.

Ja kuidas saada boonusmängu? See käivitub, kui saad 3 või enam scatterit mistahes rullikutel. 3, 4 või 5 scatterit annab sulle vastavalt 10, 15 ja 20 tasuta spinni. Boonusmängus saad 2, 3, 4 või 5 scatteriga lisaks 3, 10, 15 ja 20 tasuta spinni.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

NEW carnival queen slot

Carnival Queen

rocket fellas inc slot

Rocket Fellas Inc

tiger rush slot

Tiger Rush

barber shop uncut slot

Barber Shop Uncut

Näita rohkem