NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 99.56%
Loodud: 15/06/2014
  • Mängu tüüp: Video Pokker

Vaata Jacks or Better Double Up videot

Mängi Jacks or Better Double Up demo versiooni tasuta

Jacks or Better Double Up ülevaade

jacks or better double up netent

Kui tahad algust teha videopokkeriga, siis esimesena proovi kindlasti NetEnti-nimelise mängulooja klassikut “Jacks Or Better Double Up”. Selle mängu nimeks on videopokkeri kõige levinuma versiooni nimi ja see ütlebki põhimõtteliselt ära millega tegu. “Jacks or Better” tähendab, et mänguvoor loetakse võidetuks iga kord, kui kombineerid käes olevate kaartidega soldatite paari või mistahes kõrgema pokkerikäe. Tegelikult on olemas ka “Jacks or Better” originaalmäng, kus kõige madalam võitev käsi on kolmik.

Vaatame siis lähemalt seda NetEnti mängu, mille ülesehitus esmapilgul on täiesti standardne. Ekraani alaosas näed viite kaarti, mille kohal on võidutabel ja vasakul on tabel, mis näitab kui palju sa mis voorus võitsid.


– KUIDAS MÄNGIDA “JACKS OR BETTER DOUBLE UP” VIDEOPOKKERIT

Mängu eesmärk on kombineerida käsi soldatite paarist või sellest kõrgem nii, et kaarte saad vahetada ainult ühel korral. Mängu alustamiseks vajuta rohelist ümmargust nuppu ekraani alaosas keskel, et saada oma esimesed viis kaarti. Märgista kaardid, mida soovid alles jätta ja seejärel vajuta uuest rohelist nuppu, et ülejäänute asemele saada uued kaardid. Kui moodustad kohe võidukäe, siis need kaardid jäetakse sulle automaatselt alles.

jacks or better double up screen

Kui võidad- palju õnne! Kui mitte, vajuta rohelist nuppu uuesti ja uuesti. Kindlasti paned tähele ka ‘Gamble’ nuppu, mida saad kasutada peale igat võitu, et proovida võidusumma duubeldada. Duubeldamist saad proovida kuni viis korda järjest ning võidu lukku panna peale mistahes duubeldamist.


– KOKKUVÕTE

“Jacks Or Better Double Up” on hea näide klassikalisest videopokkeri mängust, millel on ka hea väljanägemine ja kõrgem kasumlikkuse protsent mängijale võrreldes NetEnti “Deuces Wild” videopokkeri variandiga. Mängija jaoks, kes soovib pokkerit õppida, kuid samas naudib ka slotimängude stiili, on “Jacks Or Better Double Up” just sobilik mäng. Enne videopokkeriga alustamist tee endale hästi selgeks võidutabel, et teada täpselt, mida võid võita ja millal tasub ehk rohkem riskida(rohkem kaarte juurde võtta).

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

NEW ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid