Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 23/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 160,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Jackpot Raiders videot

Jackpot Raiders ülevaade

jackpot raiders slot yggdrasil

Kui sulle pakub pinget Indiana Jonesi seiklused, siis pole mingit kahtlust, et tahad proovida ka “Jackpot Raiders” slotikat. Kui Indiana Jones seikles 20. sajandi esimesel poolel, siis Yggdrasil-nimeline mängulooja annab sulle võimaluse kogeda analoogset elamust nüüd ja praegu. “Jackpot Raiders” mängul on 5×3 mänguväli ja moodne disain. See pakub 20 võiduliini ja mängu ülesehitus on samuti hästi tehtud. Panuseid saad teha alates 10 sendist 40 euroni spinni kohta.

“Jackpot Riders” mängu kõige ihaldusväärsem preemia on aga Legendaarne Jackpot, millele lisaks on saadaval ka neli teist progressiivset jackpotti. Moodusta võiduliine ja võid võita ka ühe fikseeritud jackpoti, mille hulgas kõige suurem on väärt 160 000€. Boonustest pakub mäng tasuta spinne ja muid boonusvoore, millel põhirolli mängivad scatter-sümbolid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Jackpot Riders” mängul pead olema valmis tõeliseks seikluseks. Peategelasteks on muhedad Sam ja Karu ning teised olulisemad ikoonid seljakott, kübar ja kaardimastid. Valida saad nii liini kui ka mündi väärtust, mille võid määrata ka kuni 2€ peale. Kui täidad kogu mänguvälja Sami kujutistega, võid võita võimsa 160 000€ peapreemia.

jackpot raiders slot screen

“Jackpot Riders” mängul ei ole wilde, kuid osaliselt täidavad selle rolle kompassi kujulised scatterid.


– BOONUSED

Kui kompassi pildiga scatterid jäävad rullikutel pidama vähemalt kahel korral, saad valida viie kirstu vahel. Olenevalt, mis kirstus on, saad kätt proovida mõnel sloti boonusvoorudest või koheselt 80 mündi väärtuses rahapreemia. Kolm scatterit korraga toob sisse tehtud panuse väärtusest 500 korda rohkem raha, lisaks käivitab see ühe boonustest- kas tasuta spinnide vooru või Treasure Hunt boonusmängu.

Treasure Hunt boonusmängul saad valida, miline mängu tegelane soovid olla. Alguses on preemiad väiksemad, kuid näiteks Karuga võid võita märksa rohkem. Kui oled valmis riskima ja sind huvitavad suuremad auhinnad, vali Sam. Pead läbima kolm taset ja kui läheb õnneks, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 90-kordselt või kogud meeneid ja kaarte.

Jackpot Free Spins pakub kümmet tasuta spinni kolmekordse võidukordajaga. Kogud järjest kalliskive ja kui saad neid kokku viis, oled võitnud progressiivse jackpoti.


– KOKKUVÕTE

“Jackpot Raiders” on seikluslik mäng, mis pakub hulka erinevaid boonuseid ning mitut korralikku jackpotti. Naudid omanäolisi karaktereid ja võid võita kuni 160 000€.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem