Playtech Logo
NetEnt Logo
Pakkuja: Playtech + NetEnt
RTP: 94.22%
Loodud: 20/12/2014
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €4
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Vaata Jackpot Giant videot

Jackpot Giant ülevaade

jackpot giant slot playtech

Jackpot Giant on viie rulliku ja 50 võiduliiniga slotikas Playtech nimeliselt kasiinomängude loojalt, mis keskendub hiiglastele ja jackpottidele. Mängul on multika stiilis tehtud kujundus, rullikud on läbipaistvad ja taustale on paigutatud samuti hiiglaslik mägi suitseva vulkaaniga.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui suundud tulusale aardejahile, saad valida endale sobiva panustamisestrateegia. “+/-” nuppudega saad paika panna mündi suuruse rea(liini) kohta, “Auto Play” teeb valitud arvu keerutusi sinu eest või kui tahad ise klõpsida, siis “Spin” paneb rullikud käima. “Turbo” annab rullikutele veelgi hoogu juurde.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Jackpot Gianti olulisemad sümbolid on boonusikoonid Wild, Scatter ja boonussümbol. Boonussümbol paneb käima mängu boonusvooru ja võid võita ja Gigantse jackpoti.

jackpot giant slot screen

Wildi tunned ära kuldse taldriku järgi, millele on ka peale “Wild” kirjutatud. Wild asendab mistahes teisi sümboleid võiduliinis peale scatteri ja boonussümboli. Kaks või rohkem wildi on võimelised moodustama ka iseseisva võiduliini.

Mängu scatteri tunned ära gigantse käe järgi, mis on täidetud kuldsete müntidega. Scatter on võimeline moodustama iseseisvaid võiduliine, kui saad neid korraga vähemalt kolm.


– BOONUSED

Gigantne vulkaani boonusvoor käivitub boonussümbolitega esimesel ja viiendal rullikul. Jätkad teisel mänguväljal nii, et Hiiglane seisab kuue vulkaani taga, mille hulgast pead valima kolm, et saada rahaline preemia.

Jackpoti võid võita, kui mängid pärisraha peale ja maksimaalsete panustega. Püüa saada korraga viis wildi ja saadki progressiivse võidufondiga jackpoti, mille väärtus on näidatud rullikute kohal.


– KOKKUVÕTE

Jackpot Giant on hiiglaste ja vulkaanidega kujundatud slotikas, millel lisaks tavapärastele boonustele tekitab võidujanu ka väärtuslik progressiivse võidufondiga jackpot.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee