NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.96%
Loodud: 23/07/2011
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €500
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Jack Hammer videot

Mängi Jack Hammer demo versiooni tasuta

Jack Hammer ülevaade

jack hammer slot

“Jack Hammer” on NetEnt mängulooja 15 rulliku ja 25 võiduliiniga mäng, mida saab mängida alates 25 sendist 250€ni spinni kohta. Tegemist on 1930. aastate koomiksite teemalise slotiga, mille kesksed boonused on “Sticky Win” ja tasuta spinnide voor. Saad osa põnevast detektiividraamast ja võid kauba peale võita 30 tasuta spinni kolmekordse võidukordajaga.

jack hammer slot screen


– SÜMBOLID

“Jack Hammeri” disain on kõigi koomiksiaustajate jaoks tõeline maiuspala. Tegemist on klassikalise koomiksi stiiliga, millel on juures nostalgiline 1930. aastate maik. Mängul kohtud mürgiga täidetud plasku, ajalehtede, telefoni, gängsterite ja rullikutel pöörlevate õhulaevadega. Lisaks neile näed nelja eriti väärtuslikku Paberipoisi, Naise, Kurja Dr Wuteni ja Jack Hammeri ikoone.

Kõige tulusam sümbol on aga Eradetektiiv, sest kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, saad tehtud panuse summa tagasi vastavalt 2, 6 või 40 kordselt. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri.

jack hammer slot review


– BOONUSED

Sticky Win – see boonus tuleb mängu iga kord, kui saad võidu. Võiduliinis osalenud sümbolid jäävad oma kohale ja rullikud lähevad uuesti käima. Kui võidukombinatsiooni lisandub uusi sümboleid, jäävad ka need oma kohale ja rullikud keerlevad uuesti. See jätkub kuni võiduklastriga ei liitu enam uusi sümboleid.

Tasuta spinnid – see voor käivitub, kui mänguväljale jääb pidama vähemalt 5 tasuta spinnide scatterit. Mida rohkem scattereid, seda rohkem tasuta spinne:

• 9-15 scatterit = 30 tasuta spinni
• 8 scatterit = 25 tasuta spinni
• 7 scatterit = 20 tasuta spinni
• 6 scatterit = 15 tasuta spinni
• 5 scatterit = 10 tasuta spinni

Pane tähele, et tasuta spinnide voorus korrutatakse kõik võidud kolmega.


– KOKKUVÕTE

“Jack Hammer” mäng ei jäta kedagi külmaks. Juba see, et tegemist on NetEnt mängulooja mänguga on kõva sõna, kuid äge koomiksikujundus õdusa jazzmuusikaga taustal on just see, mida me oodanud olemegi!

Tasuta spinnid on enamikel slottidel, kuid siin laieneb tasuta spinnidega võitudele suurepärane 3-kordne võidukordaja. Lisaks võid igal spinnil tehtud panuse tagasi võita lausa 3000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

NEW ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid