NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.30%
Loodud: 12/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid

Vaata Jack and the Beanstalk videot

Mängi Jack and the Beanstalk demo versiooni tasuta

Jack and the Beanstalk ülevaade

jack and the beanstalk slot

“Jack and the Beanstalk” on NetEnt mängulooja 20 võiduliiniga mänguautomaat, mis põhineb samanimeliselt populaarsel muinasjutul. Mängu Wild sümboliks on ”Jack and the Beanstalk“ mängu logo ja scatter-sümboliks Aardekirst. Sloti kõige atraktiivsem võit saavutatakse siis, kui 5 sama sümbolit moodustavad võiduliini ja üheks neist on ka “Jack” asendussümbol. Selle eest teenib mängija 1000 mündi väärtusega võrdse võidu.

jack and the beanstalk slot screen

Kui wild jääb rullikutel pidama, saad õnne proovida re-spinni boonusega. Selles voorus liigub wild 1 rulliku võrra vasakule ja saad ühe re-spinni juurde. Nii jätkub kuni wild sümbol on endiselt veel rullikutel. Kõik Wildiga teenitud võidud korrutatakse 3-ga. Wildid võivad niimoodi vasakule liikuda nii mängu tavarežiimil kui ka tasuta spinnide voorus.


– TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide saamiseks peab mänguväljal korraga pidama jääma vähemalt 3 scatterit- sellele järgneb 10 tasuta spinni. Kui tasuta spinnide ajal saad 3 või enam scatterit, teenid lisaks 5 tasuta spinni. Kui tasuta spinni ajal jääb 5. rullikul pidama “Võtme” sümboli, teenid Wild boonuse koos 2 Rahakoti, 3 Kuldse kana ja sama rulliku kõigile väljadele laieneva Kuldsete Harfidega.

jack and the beanstalk slot review

Kui mängija saab 3 “Võtme” sümbolit, siis sellele järgnev Wild laieneb sama rulliku kõigile väljadele. 6 “Võtme” sümbolile järgnev Wild muutub kolmeks Kuldse Kana sümboliks ja 9 “Võtme sümboli” järel saadav Wild muutub sama rullik kõigil väljadele laienevaks Kuldseks Harfiks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid