Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 20/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 196,800 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ivory Citadel ülevaade

ivory citadel slot microgaming

Ivory Citadel on Just For The Win ja Microgaming mänguloojate tehtud huvitava nimega India teemaline mäng. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel märkad kohe India mõjutusi. Viis rullikut, kahekümne võiduliiniga ja soliidne boonuste valik teevad mängu võrreldavaks mitme teise omataolisega, küsimus ongi pigem, kui palju sulle meeldib välimus ja üldine atmosfäär. Tasub siiski mainida, et hea õnne korral võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 1968- kordselt.

ivory citadel slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Lähme rännakule läbi India ajaloo ja kultuuri, et heita valgust mõnele põnevale legendile. Metalsed kaardimängu ikoonid, logod, elevandid, pühvel jms temaatilised sümbolid on need, mis peavad sul aitama võiduliine moodustada.


– BOONUSED

“Ivory Citadel” mängul täidab teiste sümbolite asendusfunktsiooni eriline wild boonussümbol, mis on võimeline moodustama ka iseseisvaid võiduliine. Ainult wildidest moodustunud võiduliin maksab tehtud panuse väärtuse tagasi neljakümne kordselt, mis ongi mängu suurim võimalik võidusumma.

ivory citadel slot review

Ka juhuslikult ilmuvad “müstilised sümbolid” kuluvad alati marjaks ära, sest need muutuvad kõik samadeks ikoonideks, mis lihtsustab võiduliinide moodustamist. Eriti kasulikuks võib see osutuda tasuta spinnidega boonusvoorus, kus saad 12 mängukorda teha kasiino kulul. Müstilised sümbolid jäävad nüüd oma kohtadele kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Ivory Citadel” on omamoodi mäng, mis pakub pisut teistsugust lähenemist ja graafikat. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ning suured võidud ootavad sind paigalejäävate wildidega tasuta spinnide boonusvoorus.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem