Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.29%
Loodud: 09/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Ivan and the Immortal King videot

Ivan and the Immortal King ülevaade

ivan and the immortal king slot quickspin

“Ivan and the Immortal King” on vene folkloorist inspireeritud mänguautomaat Quickspin mänguloojalt. Ajalugu rullub lahti 5 rullikul ja võite makstakse 20 erineval võiduliinil. Graafiliselt hästi teostatud “Ivan and the Immortal King” pakub Baba Yaga tegelaskuju, mis muudab sümboleid sinu jaoks paremateks ja jagab scatter boonuse, et alustada tasuta spinnide vooru. Võidukordajate tasemeid on 6– iga uus tase annab sulle tasuta spinne ja suurendab võidukordaja väärtust. 6. tasemele jõudes oled saanud juba 30 tasuta spinni ja saad veel 4 massiivse 20-kordse võidukordajaga tasuta spinni. Maksimaalne võit? 40 000-kordne tehtud panuse suurus!

ivan and the immortal king slot screen


– SÜMBOLID

“Ivan and the Immortal King” on mäng, mille tegevus toimub nõiutud metsas. Sümboliteks on 5 eredavärvilist kalliskivi, draakonid, hundid, kuninganna, Kuningas Koschey ja kangelane Ivan Tsarevich. Viimane neist on koos Wildiga ka mängu kõige hinnalisem sümbol makstes tehtud panuse summa tagasi 2, 20 või 100 kordselt, olenevalt, kas saad neid võiduliinis 3, 4 või 5. Mängul ei puudu ka wild asendussümbol, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale 2 scatteri.


– BOONUSED

Nagu juba mainitud, on mängu jokkeriks Baba Yaga üllatusboonus– pane sellele mõistatuslikule nõiale silm peale, sest võid saada 4 juhuslikku järjestikku paiknevat sümbolit.

Teine oluline boonusfunktsioon on tasuta spinnide voor, mis algab 3 või enama scatteri-kirstu ilmumisel mänguväljale. 3 scatteri-kirstu eest saad 10 tasuta spinni “Kirstu” tasemel, samas kui 4 scatteri-kirstu annab sulle 14 tasuta spinni “Jänese” tasemel. 5 scatteri-kirstu käivitab 18 tasuta spinni “Pardi” tasemel.


– KOKKUVÕTE

“Ivan and the Immortal King” on lihtne ja huvitava taustalooga mäng, millel on võidu võtmeks tasuta spinnide voorus scatterite kogumine. Nii saad tasuta spinne juurde ja suurendad võidukordajat. Ka Baba Yaga boonusfunktsioon annab nii spinne kui suurendab võidukordajat.

Maksimaalne võit mängu tavarežiimis on 2000-kordne tehtud panuse summa. Selle saavutad kattes kogu mänguvälja Ivan Tsarevichi või wild-sümboliga. Kui teed seda maksimaalse 20-kordse võidukordajaga, saad tehtud panuse tagasi koguni 40 000 kordselt!

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
NEW sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Quickspin Slotid 96.16% 9. Mar 2021
crown of valor slot

Crown of Valor

Quickspin Slotid 94.04% 14. Jun 2016
spinions slot

Spinions

Quickspin Slotid 96.15% 1. Jan 2021
loco the monkey slot

Loco the Monkey

Näita rohkem