Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.74%
Loodud: 02/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid

Vaata It’s Time videot

It’s Time ülevaade

its time slot relax gaming

Relax Gaming nimelise mängulooja It’s Time on energiast pakatav slott, millel kohtad karismaatilist USA showmeest Bruce Bufferit. Trall läheb lahti kuuel rullikul nii, et võite saad neljakümnel võiduliinil. Kui sulle pakub pinget MMA ja arvad, et suudad võita tehtud panuse tagasi 2500-kordselt, tasub kindlasti sellele mängule võimalus anda.

Tegemist on sealjuures Relax Gamingu alles teise “brändi” mänguga, mis tähendab, et mängu loomisel on kasutatud tuntud avaliku elu tegelast või nime. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja hea õnne korral lõigata kasu ka rohketest respinnidest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Bruce Buffer on Ameerikas tuntud nimi ning vabavõitluse populariseerijana on mees palju ära teinud. Slott on tehtud multika stiilis nii, et rullikud on raamitud puuri sisse. Näed nii tavapäraseid A, K, Q, J ja 10 kui ka nelja temaatilist sümbolit koos mängu peategelase Bruce Bufferiga.

its time slot screen

Bruce on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse tagasi 0,6-, 2-, 7,5- ja 12,5- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4, 5 või 6. MMA vöö on wild ning see asendab mistahes teisi sümboleid võiduliinides pluss on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini.


– BOONUSED

“It’s Time” mängul lisavad äktšionile hoogu hulk boonuseid, millest ägedamad on ehk wildide ja respinniga Hot Spot, paigalejäävate ikoonidega Fighter- boonus ja loomulikult ülitulus Buffer boonusmäng. Neist viimane käivitub siis, kui Bruce jääb samaaegselt pidama esimese ja kuuenda rulliku kõigil positsioonidel. Kolm respinni toimub nii, et kõik Bruce Buffer sümbolid jäävad oma kohtadele.


– KOKKUVÕTE

“It’s Time” on hea näide kvaliteetmeelelahutusest, mille fookuses pole ainult lihastes võitlejad vaid ilma teeb hoopis karismaatiline promootor ja teadustaja Michael Buffer. Sellel keskmise volatiilsusega mängu keskmes on tulusad respinnid ning koos võidukordajatega võid iga panuse tagasi võita ka kuni 2500-kordselt.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming 96.44% 21. Sep 2021
volatile vikings slot

Volatile Vikings

Relax Gaming Slotid 98.00% 20. Jul 2021
money cart 2 slot

Money Cart 2

Relax Gaming Slotid 96.10% 2. Jun 2021
top dawgs slot

Top Dawgs

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Näita rohkem