IGT Logo
Pakkuja: IGT
RTP: 96.19%
Loodud: 22/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 25,000,000 mündid

Vaata It’s Magic: Lilly videot

It’s Magic: Lilly ülevaade

“It’s Magic” on IGT mängutootja 5 rulliku ja 50 võiduliiniga nõiduslik-maagiline mäng. Wild Reel boonus käivitub siis, kui saad ühel rullikul samad sümbolid ning järgneval spinnil püüad võite lisaks standardsetele rullikutele lisaks ka wild rullikuga. Tasuta spinnide boonusega võid saada kuni 45 tasuta spinni. Kõige vingem on aga juhuslikult käivituv “Magic Wheel” boonus, millel saad keerutada õnneratast ja võita tehtud panuse summa tagasi 1333.33 kordselt.

Mängi “It’s Magic” slotti mistahes seadmes soovid- kas arvutis, mobiilis või tahvelarvutis. Panuseid saad teha alates 75 sendist 150€ni spinni kohta.

its magic lilly slot screen


– SÜMBOLID

Nagu juba öeldud pakub “It’s Magic” maagilis-nõiduslikku atmosfääri, mis luuakse lossi kujutamisega paksus metsas. Sümboliteks on lisaks mängukaartidele A, K, Q, J, 10 kassid ja ahvid. Veel võid kohata laternaid, aardelaekaid ja loitsuraamatuid. Mängu kõige väärtuslikum sümbol on peategelane Lilly, mis võiduliinis võib su panuse tagasi maksta 6.66 kordselt.


– BOONUSED

Kui Lilly jääb pidama ühe rulliku kõigil väljadel, saad järgneval spinnil keerutada “Wild” rullikut. Taba “Wild” rullikul vähemalt kaks Wildi ja võid saada juba korraliku võidusumma.

its magic lilly slot review

Kui sulle meeldivad tasuta spinnide boonused, siis ka see on mängus olemas. Boonuse käivitajaks on 3 või enam “It’s Magic” boonussümbolit vähemalt kolmel erineval rullikul. 3 eest saad tasuta spinne 10 ja iga rohkema boonussümboli eest 2 tasuta spinni juurde. Kogu erinevtel rullikutel 18 või rohkem boonussümbolit ja mängid 45 tasuta spinniga. Tasuta spinnide voorus esineb ka Wild-rullikut märksa tihedamini.

Tahad teada, mida saad võita Magic Wheel boonusega? Nagu juba mainitud, võib see käivituda mistahes spinni ajal juhuslikult ja annab võimaluse keerutada õnneratast. Lisaks teistele rahalistele auhindadele on rattal Kuninglik Jackpot väärtusega 66,66-kordne tehtud panuse väärtus ja Grand Jackpot väärtusega 1333,33-kordne tehtud panus.


– KOKKUVÕTE

Välimuselt on “It’s Magic” suurepärane ja ideaalne algajale, sest maksab tihti väikeseid võite. Mängul koged nõiduslikku atmosfääri ja kui veab saad mängida ka Wild rullikuga. Selleks tuleb sul saada ühel rullikul kõik samad sümbolid. Suured võidud on võimalikud Magic Wheel boonusrattal.

Meeldiks mängida IGT slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

IGT 94.20% 23. Jan 2020
fortune coin slot

Fortune Coin

IGT 96.39% 19. Jul 2019
pyramidion slot

Pyramidion

IGT 98.83% 15. Feb 2019
pixies of the forest 2 slot

Pixies of the Forest 2

Näita rohkem