Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.00%
Loodud: 04/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Mängi Iron Girl demo versiooni tasuta

Iron Girl ülevaade

iron girl slot

Play’n Go “Iron Girl” kangelanna on kosmosesõdalane, kes jahib tähtedevahelise maailma pätte ja kaabakaid. Kogu tegevus leiab aset 5 rullikul ja 20 võiduliiniga. Sellel vaheldusrikkal ja tempokal mängul leiad re-spinne paigalejäävate sümbolite ja võidukordajatega kuni 5x. Samuti võid peale sattuda 5 lisawildile mängu põhirežiimis. Panuseid saab teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.

“Iron Girli” visuaalefektid on üsna lihtsad ning kindlasti on olemas kosmoseslotte, milles sära ja tulevärki on rohkem. Aktšoni taustal on tähed ja avakosmos, madalama väärtusega sümbolid on mängukaartide kujutised, suuremaid võite maksavad 4 erinevat kosmosekelmi. Kõige väärtuslikem sümbol on hallinäoline tulnukas, mis maksab sinu panuse summa tagasi 10-kordselt, kui saad neid 5 reas.

Wild ehk asendussümbol on roosapäine “Iron Girl”, mis asendab mistahes teisi sümboleid ja aitab nii moodustada võidukombinatsioone.

iron girl slot review

Mängus on 3 boonusfunktsiooni:

Kosmosekelmi re-spinni funktsioon– kui moodustad võidukombinatsiooni, mille üheks osaks on kosmosekelm, saad uue tasuta spinni. Võitnud kelmi sümbol ja mistahes wildid jäävad re-spinni ajaks omale kohale. Kui uus kelmi või wildi sümbolid moodustab võiduliini, jäävad need samuti paigale ja saad uue tasuta spinni. Re-spinnid(tasuta spinnid) jätkuvad niikaua kuni ükski uus kelmi ega wildi sümbol ei moodusta võidkombinatsiooni.

Re-spinnide ajal saadavad kelmi sümbolid võivad mängija võidud ka mitmekordistada. Igal korral, kui kelmi sümbol moodustab võiduliini, läheb see kirja “Bounty boonuse” funktsiooni mõõdikule. Mida rohkem paigalejäävaid kelme, seda suuremad preemiad:
• 8x paigalejäävat kelmi – 2 Iron Girl wildi lisatakse juhuslikele rullikute väljadele
• 10x paigalejäävat kelmi – viimase kelmi re-spinniga saadud koguvõit korrutatakse kahega
• 12x paigalejäävat kelmi – viimase kelmi re-spinniga saadud koguvõit korrutatakse kolmega
• 14x paigalejäävat kelmi– viimase kelmi re-spinniga saadud koguvõit korrutatakse viiega

Iron Armour boonusfunktsioon – see võib käivituda mängu põhirežiimi mistahes ajahetkel ja lisada rullikutele 2 kuni 5 lisawildi. Kui moodustad nende ja kelmi sümboliga võiduliini, aktiveerub Kosmosekelmi re-spinni funktsioon.

Visuaalse poole pealt ei ole mäng midagi enneolematult ägedat, kuid “Iron Girl“ pakub huvitavat sisu ja põnevust. Tegemist on vaheldusrikka mänguga, kus nagu igas teises mängus, võid raha kaotada, kuid kui satud re-spinnide soonele, võib su pangaarve hakata varsti üle ääre ajama!

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Sep 2020
NEW temple of wealth slot

Temple of Wealth

Play’n GO Slotid 94.20% 24. Sep 2020
SOON feline fury slot

Feline Fury

Play’n GO 94.20% 1. Oct 2020
SOON reactoonz 2 slot

Reactoonz 2

Play’n GO Slotid 94.25% 10. Oct 2020
SOON octopus treasure slot

Octopus Treasure

Näita rohkem