BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.12%
Loodud: 15/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Irish Frenzy videot

Irish Frenzy ülevaade

irish frenzy slot blueprint

“Irish Frenzy” on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mäng Blueprint Gaming mänguloojalt. Sloti teemaks on iiri kultuuri õnnetoovad elemendid ning ilma teeb tulus tasuta spinnide voor. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID JA KUJUNDUS

Välimuse poolest ei paku “Irish Frenzy” midagi üllatavat- tegemist on maapealsete kasiinode slotimasinatele sarnase disainiga. Taustaks idülliline maakohake ja sümboliteks A, K, Q, J ja 10 kaardipaki ikoonid, 4-lehega ristikhein, seened, õllekruusid, kullapajad ja kuldne harf.

Neist viimane on kõige väärtuslikum sümbol makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 200 kordselt juhul, kui saad neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voor – kõige olulisem sümbol on pada, kust saab alguse vikerkaar. Tegemist on scatteriga ja kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, käivitub tasuta spinnide voor vastavalt 10, 15 või 20 tasuta spinniga. Boonusvoorus võid vabalt sattuda pisihaldja peale, kes iiri mütoloogias juhatabki su aarde juurde. Tegemist on wild ikooniga, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.

irish frenzy slot screen

Tasuta spinnide vooru võid ennast ka “sisse osta”. Selleks leia üles “Free Spins Frenzy” boonuse nupp rullikutest vasakul. Hinnaks valitud panuse 70-kordne väärtus.

Wild asendussümbol – 2, 3, 4 või 5 pisihaldja pildiga wildi eest võiduliinis teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1, 10, 50 ja 500 kordselt. Wildid koguvad kokku ka kõik kullapaja sümbolid lisavõitude saavutamiseks. Iga wild võtab kullapaja sümboli peal näidatud väärtuse, mis võib olla ka kuni 50-kordne tehtud panuse väärtus.


– KOKKUVÕTE

“Irish Frenzy” ei ole ehk kõige muljetavaldavama disainiga mäng, kuid on siiski hea väljakutse nii algaja kui kogenenuma mängija jaoks. Maksimaalselt võid tasuta spinnide voorus tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000 kordselt, kui täidad kogu mänguvälja wildidega. Ka hulk kullapadasid toob sulle korralikult raha sisse, sest need määravad saavutatud võitudele võidukordaja.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem