Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.38%
Loodud: 25/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kui 250,000 mündid

Mängi Inferno Star demo versiooni tasuta

Inferno Star ülevaade

inferno star slot playngo

“Inferno Star” on viie rulliku ja viie võiduliiniga mäng Play ‘N Go-nimeliselt mänguloojalt. Sloti keskmes on suur kollane päike ja rullikutel näed erinevaid puuvilju. Panuseid saad teha alates 5 sendist spinni kohta ning maksimaalset tehtud panuse tagasi võita kuni 2500-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Inferno Star” on päikesekummardajate lemmik. Taustal põleb see tulekera heleda leegiga nii, et rullikutel asuvad kirsid, sidrunid, ploomid, õunad ja teised puuviljad võivad esmapilgul täitsa märkamata jääda.

Kõige väärtuslikum ikoon on aga Leegitsev Päike, sest kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 25-, 75- ja 500-kordselt.


– BOONUSED

Boonussümbol scatter on “Raevukas Päike”, mis võib nähtavale ilmuda ainult kolmandal rullikul. Kui nii läheb, käivituvad Raging Sun respinnid, millel päiksega sümbolid muutuvad kõik scatteriteks. Saa neid viis ja oledki võitnud mängu peaauhinna!

inferno star slot screen


– KOKKUVÕTE

“Inferno Star” ei ole üleliia keeruline mäng pakkudes boonustest ainult respinnide vooru. Tegu on volatiilse mänguga, mis tähendab, et väga sagedasi võite ei tasu oodata, kuid kui õnn on sinu poolel, võid koju tuua koguni 250 000 eurot! “Inferno Star” meenutab pisut NetEnti tuntud “Starbursti”, millel võid samuti võita märkimisväärselt palju raha.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid