Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.38%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Inferno Joker videot

Inferno Joker ülevaade

inferno joker slot playngo

Inferno Joker on mäng Play ‘N Go mänguloojalt, mis pakub viite rullikut viie võiduliiniga nii, et igal rullikul on kolm sümbolit. Panuseid saad teha alates 5 sendist 100 euroni spinni kohta ning respinnidega võita tehtud panuse väärtuse tagasi ka koguni 2500-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kujunduses ei ole asju keeruliseks aetud- lillal taustal teevad tegusid tuttavad puuvilja ikoonid koos kullakangide ja õnnelike punaste seitsmetega. Jokker on kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 5-, 15- ja 100- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

inferno joker slot screen


– BOONUSED

Tavapärasel kujul Wildi ei ole, selle asemel pead taga ajama scattereid, mis kolmandal rullikul pidama jäädes annavad ligipääsu respinnidele. Kõik scatteritega rullikud jäävad paigale samal ajal, kui ülejäänud lähevad uuele ringile.

Seejärel muutuvad kõik jokkeri pildiga scatterid “põrgulikeks” jokkeriteks, mis on konkurentsitult kõige väärtuslikum sümbol. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 25-, 75- ja 500-kordselt. Kui täidad kogu mänguvälja “põrgulike” jokkeritega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2500-kordselt!

Kui jokkeri pildiga sümboleid jääb pidama ka teistel rullikutel, jäävad ka need paigale ja saad uusi respinne seni kuni uusi jokkereid enam ei ilmu.


– KOKKUVÕTE

Inferno Joker on klassikalise ülesehitusega slotikas, mille olulisim boonusvoor on respinnid väärtuslike scatteritega. Tegemist on Play ‘N Go’le iseloomulikult volatiilse mänguga ja sarnaneb mõneti Playtechi Starburstile. Kui sulle meeldivad puuviljaslotid proovi ka Play ‘N Go “Crystal Sun” mängu, mis pakub laienevaid wilde, re-spinne ja võidukordajaid.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem