Nolimit City Logo
Pakkuja: Nolimit City
RTP: 94.27%
Loodud: 18/05/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 55,555 mündid
Kus saad mängida Nolimit City slotikaid

Vaata Infectious 5 videot

Infectious 5 ülevaade

Infectious 5 xWays on Nolomit City nimelise mängutootja uus slotikas, mille keskmes viis superkangelast. Mäng pakub elamusi viiel rullikul nelja reaga, samal ajal kui võiduliinide arv küündib 110,592 peale.

Boonustest on esindatud Wild asendussümbolid, võidukordajad ja kolm erinevat tasuta keerutustega vooru. Alusta sellest, et vali panuse suuruseks 20 sendist 50 euroni mänguvooru kohta. Kui veab, saad panuse väärtuse tagasi kuni 55,555-kordselt!

infectious 5 xways slot screen


Boonused

Infectious 5 xWays mängul on hulgaliselt klassikalisi kaardimängustki tuttavaid sümboleid. Lisaks Kaos, Toksilisus, Mõttelend, Tõrvik ja Masendus nimelised tegelaskujud. Kõige lõpuks ära unusta ka wild asendussümboleid, mis aitavad võiduliinide moodustamisel.

Erilised on xWays tüüpi ikoonid, mis võivad võtta mistahes teiste sümbolite kuju välja arvatud boonussümbolite. Kui see toimub, siis laienevad need sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Kui see juhtub just Wildiga, käivitub Infectious xWays boonusvoor.

Infectious 5 xWays mängu boonussümboliteks on plahvatavad tünnnid. Kogu neid piisav hulk ja sisene tasuta spinnide vooru, mille ajal teevad tegusid kuni viis wildi.

Lock and Load keerutuste ajal saad kuni kaheksa tasuta keerutust. Wild sümbolid ilmuvad kolmel keskmisel rullikul ja pakuvad kuni kolmekordset võidukordajat.

Mayhem Mode spinnide ajal ühinevad kangelaste ikoonid kuldseteks sümboliteks.


Kokkuvõte

Infectious 5 xWays on asjalik mäng, millel mitmekesine sümbolite valik ning ka rohkelt boonuseid. Tasuta keerutusi on kolme erisugust.

Meeldiks mängida Nolimit City slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Nolimit City Slotid 96.18% 19. Apr 2019
tombstone slot

Tombstone

Nolimit City Slotid 94.02% 14. Sep 2021
das xboot slot

Das xBoot

Nolimit City Slotid 94.10% 22. Jun 2021
xways hoarder slot

xWays Hoarder xSplit

Näita rohkem