iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.51%
Loodud: 28/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid

Vaata Imperial Wealth videot

Imperial Wealth ülevaade

imperial wealth slot

“Imperial Wealth” on iSoftBet mängulooja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga mäng, mis tutvustab Hiina ajalugu ja toob mängijani selle impeeriumite rikkused. Impeeriumite Lõvid võivad mistahes spinni ajal kuuldavale tuua valju möirge, mille järgselt lisatakse mänguväljale wild-asendussümboleid, wild-rullikuid või ka näiteks 5 sama sümboliga võidukombinatsiooni.

Mängul saad panuseid teha alates 20 sendist kuni 20€ni spinni kohta ja sellel on ka tasuta spinnide voor lisatud wildide ja võidukordajatega.

imperial wealth slot screen

Väljanägemiselt on “Imperial Wealth” mäng värvide pidu. Rullikud asuvad Hiinale tüüpilise pagoodi-stiilis punase maja taustal, mida valvavad kuninglikud lõvide skulptuurid. Lisaks madalama väärtusega kaardisümbolitele leiad mänguväljal ka 4 väärtuslikumat kuldse looma sümbolit. Kõige väärtuslikumad ongi Siga, Kala ja Draakon ning lisaks tulusaim Kuldne Lõvi. 5 Kuldse Lõvi eest teenid tehtud panusest 12,5 korda suurema võidu. Wild-asendussümboliks on Hiina hieroglüüf ning see asendab kõiki teisi sümboleid peale Boonusikooni.


– BOONUSED

“Imperial Roar” funktsioon võib käivituda mistahes spinni ajal juhuslikult ning kõikvõimaste lõvide möirete saatel lisatakse mänguväljale hulk lisawilde, wild rullikuid või 5 sümbolist koosev võidukombo.

imperial wealth slot bonus

Fortune Tree Bonus & Free Spins boonust saad proovida, kui saad ühe spinniga rullikutel 3, 4 või 5 boonussümbolit. Vastavalt boonussümbolite arvule teenid 5, 10 või 15 tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

Tegemist on huvitava mänguga paljude teiste Aasia teemaliste slottide hulgas. Märksõnadeks on värviküllane kujundus, lihtsad visuaalsed efektid ning mõnusa atmosfääri loomiseks on käima pandud sobilik taustamuusika.

Boonuseid ei ole ülemäära palju, kuid Imperial Roar ja Fortune Tree Bonus koos tasuta spinnidega võivad sisse tuua väga suuri võidusummasid. Volatiilsuse poolest on mäng keskmine pakkudes tehtud panuse summast 1928 korda suuremaid võite.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee