NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.88%
Loodud: 04/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €30
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Imperial Riches videot

Mängi Imperial Riches demo versiooni tasuta

Imperial Riches ülevaade

imperial riches slot netent

NetEnti Imperial Riches toob mängija ette Jaapani kultuuri parimad palad imekaunite aedade, tiikide ja kaladega. Pea et kõik NetEnti mängud on ideaalilähedase graafikaga ja ka sellel viie rulliku ja 15 võiduliiniga slotil on osatud hästi välja tuua erilise Jaapani kultuuri parimad palad. Panuseid saad teha alates 15 sendist 30 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Jaapani temaatika ei ole midagi uut, kuid NetEnti esituses on see midagi erilist. Mängul on palju temaatilisi sümboleid nagu gongid, bambus, kalad, simbel ja kullakangid.

Lisaks vähemväärtuslikud kaardimängudest tuttavad ikoonid. Wildiks on gongi sümbolid, mis asendavad võiduliinides kõiki teisi ikoone peale scatterite. Wilde võid näha kolmel keskmisel rullikul.

imperial riches slot screen


– BOONUSED

“Imperial Riches” mängu olulisemaid lisafunktsioone on kose-boonus, mis tähendab, et võiduliinis osalenud sümbolid eemaldatakse mänguväljalt ja asendatakse uutega andes nii võimaluse kombineerida uus võiduliin.

Vähemalt kolme laterna sümboli eest saad proovida tasuta spinnide vooru kümne priikeerutusega. Nelja või viie scatteri eest saad vastavalt 15 ja 20 mängukorda kasiino kulul.

Tasuta spinnide voorus muutuvad võiduliinis osalenud ikoonid vääriskivideks ja avavad ukse Lucky Pond boonusvooru. Nüüd asuvad tegutsema juveeliõgijatest kalad, mis sinu jaoks tähendab koheseid rahavõite või pääsu jackpotimängu. Jackpotimängus võid võita ühe mängu kahest väiksemast või kolmest kasvava võidusummaga jackpotist.


– KOKKUVÕTE

“Imperial Riches” on keskmise volatiilsusega ja hea õnne korral võid tavasümbolite abil tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni tuhandekordselt. Tänu progressiivsele jackpotile ja boonustele võivad võidusummad kasvada aga märksa suurematesse kõrgustesse.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 30. Jun 2021
NEW codex of fortune slot

Codex of Fortune

NetEnt Slotid Megaways 95.08% 11. May 2021
dazzle me megaways slot

Dazzle Me Megaways

NetEnt Slotid 96.07% 25. Mar 2021
gordon ramsay hells kitchen slot

Gordon Ramsay Hell’s Kitchen

Näita rohkem