Microgaming Logo
  • Pakkuja: Microgaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.86%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.03 – €60
  • Võimalik võit: kuni 72,900 mündid
  • Avaldati: 05.12.2011

Vaata Immortal Romance videot või mängi demo versiooni

Immortal Romance ülevaade

immortal romance slot

“Immortal Romance” on Microgaming mängulooja ulmeteemaline slott, mis haarab kaasa ägedate animatsioonide ja verdtarretama paneva looga vampiiridest. Microgamingu mängudele omaselt on slotil fantastiline graafika, äktšion toimub 5 rullikul ja võite saad moodustades ühe 243 võiduliinist. Proovi kohe pärisraha peale või tee mänguga tutvust demoversioonis!


– BOONUSED JA SÜMBOLID

Mängu Wild sümboliks on mängu logo. See asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri ja duubeldab võidu väärtuse.

immortal romance slot screen

Wild Desire

See boonusfunktsioon või käivituda mistahes mängu hetkel ning on tõeliselt vinge- “Wild Desire” muudab katab kuni 5 rullikut täielikult ainult Wildidega! Selles boonusvoorus ei ole aga tasuta spinne.

The Chamber of Spins

Kui saad mänguvälja mistahes asukohas 3 või rohkem scatterit, sisened “Spinnide Kambrisse” (Chamber of Spins). Kui pääsed kambrisse mitu korda saad kasu lõigata ka teistest veel väärtuslikematest boonustest, mida on kokku 4.

immortal romance slot review

“Merevaik” annab 10 spinni 5-kordse võidukordajaga ja võimaluse boonust uuesti saada. Kui boonus käivitub 5. korda järjest saad osa “Troojast” ja teenid “Vampire Bats” boonusega 15 spinni. “Vampire Bats” spinnid saavad mistahes hetkel sümblite väärtuse kahe või koguni kolmekordistada. “Michael” on saadaval siis, kui boonus käivitub 10. korda järjest ja sellega teenid tänu “Veerevatele Rullikutele”(Rolling Reels) 20 spinni ja võidukordaja suureneb 5 korda. “Sarah” käivitub boonuse 15. järjestikkuse käivitumise ajal ja annab 25 spinni pluss Wild Vine boonuse. Kui Wild Wine sümbol jääb pidama 3. rullikul, asendab see mänguväljal juhuslikult sümboleid uute Wildidega.


– KOKKUVÕTE

“Immortal Romance” pakub huvitavat Chamber of Spins boonust, rahuldavaid võite ja dünaamilist mängu ülesehitust.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW shogun of time slot

Shogun of Time

NEW

Cabaret Royale

SOON crystal dawn slot

Crystal Dawn

book of oz slot

Book of Oz

Näita rohkem