Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.86%
Loodud: 28/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 364,500 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Immortal Creatures ülevaade

immortal creatures slot microgaming

Immortal Creatures on Microgamingu kaasaegsemaid mänge, mis samal ajal toob tagasi mälestused nende vanematest slottidest. Põhjus- sest see sarnaneb paljuski aegade ühele populaarseimale Immortal Romance slotile. Lugu on aga nüüd pisut erinev, kuid mäng tuletab kiiresti meelde, miks originaal nii populaarseks sai.

Panuse suuruseks saad valida 30 sendist 30 euroni spinni kohta ja maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 12 150 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Immortal Creatures pakub mänguvälja 5×3 rullikute ja 243 võiduliiniga. Sarnaselt Immortal Romance slotile, saad ka siin tehtud panuse tagasi võita kuni 12 150 kordselt. Kujunduse pooelst on tegu peaaegu et Immortal Romance klooniga, kuid lugu on hoopis teine. Professor Cryo on minemas rännakule leidmaks tõe kaevu. Kaaslaseks sellel põneval retkel on talle kolm õpilast Ava, Tyler ja Bridget. Lisaks neile näed mängul ka mängu logo, purskkaevu, greifi, raamatut ja kaardipaki ikoone.

immortal creatures slot screen

Mängu logo kujutisega Wild sümbol asendab võiduliinides mistahes teisi tavaikoone, kui mõni neist puudu peaks jääma. Samal ajal on see võimeline ka ise tehtud panuse suuruse tagasi maksma kuni viiekümne kordselt.


– BOONUSED

Purskkaevu pildiga scatter sümbolid on võimelised tehtud panuse väärtuse tagasi maksma ka kuni kahesaja kordselt, kuid selleks pead saama neid korraga vähemalt kaks. Tasuta spinnide voorul on neli erinevat tasandit, kuid et boonusvooru üldse pääseda vajad esmalt vähemalt kahte scatterit.

Wild Moon võib käima minna mistahes mängu hetkel kattes kuni viis rullikut täielikult wildidega ja kergitades võiduliinide arvu 243 peale.


– KOKKUVÕTE

Immortal Creatures on vähemalt sama hea kui selle eellane Immortal Romance pakkudes pisut muudetud kujundust ja ka erinevat lugu ja tegelasi. Tegemist on volatiilse mänguga, millel on hulgaliselt wilde ja erinevat tüüpi tasuta spinne.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem