Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.00%
Loodud: 28/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Icy Gems videot

Icy Gems ülevaade

icy gems slot

Microgaming mängulooja “Icy Gems” mängul ootab sind lahe ja läbimõeldud kujundus koos üllatuslike suurvõitudega. See 5 rulliku ja 20 võiduliiniga slott valmis Just For The Win ja Microgaming mängutootjate koostöös. Võidukombinatsioonid võivad sulle anda respinne ja hea õnne korral ka superspinne, kus rullikutel jäävad pidama ainult kolme, kahte või ühte tüüpi sümbolid. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

“Icy Gems” mäng on lihtsa ülesehitusega. Mänguväli laotub lumehelbekestest taustal ja sümboliteks on madalama väärtusega pildiga mängukaardid ja 4 kõrgema väärtusega kalliskivi. Kõige väärtuslikum on “Icy Gems” logo, mis võiduliinis maksab tehtud panuse tagasi 1.5, 10 või 50 kordselt olenevalt, kas said neid 3, 4 või 5. Mängul on ka wild-asendussümbol, mis asendab võiduliinides kõiki puuduolevaid sümboleid.

icy gems slot screen


– BOONUSED

Iga kord, kui moodustad võidukombinatsiooni, salvestatakse võidu toonud sümbol “Symbol Storage” mõõdikul. Seejärel algab respinn. Kui suudad re-spinnidega saada kolm võitu järjest, oled välja teeninud Superspin boonuse.

Superspinnide voorus jäävad rullikutele ainult “Symbol Storage” mõõdikul salvestunud sümbolid. Näiteks, kui eelnevalt tõi sulle võidu J, A ja punase kalliskivi sümbolid, siis Superspinnide voorus ainult need sümbolid ongi.


– KOKKUVÕTE

“Icy Gems” on lihtne, kuid samas plahvatusohtlik mäng. Kuna tegemist on volatiilse mänguga, siis võib vabalt juhtuda, et pikka aega oled täiesti kuival. Samal ajal võivad respinnid ja Superspinnid sisse tuua suuri, tehtud panuse summast 1210 korda suuremaid võite.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem