ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 05/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Vaata Ice Wolf videot

Ice Wolf ülevaade

ice wolf slot elk

Ice Wolf on Elk nimelise tarkvaratootja slotimäng, mis pakub meelelahutust kuuel rullikul koguni 729 võiduliiniga. Näljane hundikari on valmis toiduotsingutel vallutama maailma ühe kõrgeima mäetipu, samal ajal kui sul on mängijanagi võimalus osa saada sellest vapustavast looduse stiihiast. Roni tippu trotsides külmi tuuli ja lumetorme, et välja teenida vapustavad auhinnad!


– BOONUSED

“Ice Wolf” ei ole ehk sama boonusterohke kui teised Elk mängulooja slotid, kuid see-eest saad teha valiku erinevate panustamise strateegiate vahel. Variante on nagu ikka neli: Optimizer, Leveller, Jumper ja Booster ning ka nende funktsioonid on samad, mis teistel Elk mängudel.

ice wolf slot screen

Kui valid Optimizeri, kohaldab mäng panuse suuruse vastavalt sinu konto bilansile. Leveller suurendab panust peale viite järjestikkust kaotust. Booster kergitab panustamise taset ühe võrra kohe peale mittevõitnud spinni. Kõige lõpuks on Jumper, mille puhul panustamise tase suureneb ühe korra hoopis võitnud spinni järel.

Ice Wolf Reels boonusfunktsioon käivitub mängu logo ikooni abil ning ringi tormav hundikari jätab endast mänguväljale maha hulga wilde. Kõige tipuks saad ka ühe respinni teha.

Mängul on kolm erilist sümbolit, milleks on võidukordajad, Wildid ja +1 spinn. Võidukordajate väärtus kõigub kahe ja viiekümne vahel ning võidukordaja sümbolid jäävad oma positsioonidele kuni mistahes boonusvooru lõpuni. Ka Wild jääb boonusvoorus oma kohale kogu funktsiooni ajaks aidates võiduliinide moodustamist lihtsustada. +1 spinni sümbolit saab kasutada respinni tegemiseks.


– KOKKUVÕTE

“Ice Wolf” räägib loo mägironimisega tegelevatest huntidest ning ka mängu ülesehitusel pole viga. Võiduliinide arv varieerub 729-st ka kuni 74 088 peale, mis tähendab, et saad nautida järjest suuremat võidupotentsiaali. Tegemist on volatiilse mänguga ja kui veab, võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2500-kordselt.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 95.00% 2. Nov 2021
book of toro slot

Book of Toro

ELK Studios Slotid 95.00% 9. Sep 2021
zulu gold slot

Zulu Gold

ELK Studios Slotid 95.00% 3. Aug 2021
fate of fortune slot

Fate of Fortune

ELK Studios Slotid 95.00% 6. Jul 2021
night trax slot

Night Trax

Näita rohkem