Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.53%
Loodud: 05/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Hugo’s Adventure videot

Hugo’s Adventure ülevaade

Play ‘N Go mängutootja loodud tegelaskuju Hugo on tagasi mängul “Hugo’s Adventure” ja paremas tujus kui kunagi varem! Löö kampa selle lõbujanulise kasiinotrolliga viiel rullikul kümne võiduliiniga, samal ajal kui panuse suuruseks saad määrata alates 10 sendist 100 euroni. Tegemist on pick me- stiilis mänguga, millel võid arvestada hulga boonuste ja võidukordajate saamisega. Tasuta spinnide voorus ootab sind kuni 20 keerutust kasiino kulul koos kuni 16-kordse võidukordajaga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Hugo’s Adventure” pakub väljanägemise poolest samasugust multika stiilis tehtud graafikat nagu ka teised sama seeria “Hugo” ja “Hugo 2” slotid. Trollipoiss rajab omale teed läbi mere ja õhu, et püüda kinni kõige väärtuslikumad auhinnad.

Lisaks A, K, Q, J ja 10 kaardimängu ikoonidele aitavad võite saavutada temaatilised lind-piloodid, trollist lennusaatja ja ahvidest mehaanikud. Hugo ise täidab sealjuures piloodi rolli ja on ka wild-asendussümboliks.


– BOONUSED

“Hugo’s Adventure” mängul on kaks boonust. Underwater Adventure funktsiooni ajal keerleb allveelaev nii, et sina saad kuni kolm “elu” ja valid vee all omale aardeid koos rahaboonustega. Selleks, et boonusvooru üldse pääseda vajad aga vähemalt kahte allveelaeva pildiga scatter sümbolit.

Lennuki sümbolid võivad sind lennutada otse tasuta spinnide vooru üheksa priikeerutusega. Õhupallid annavad lisaelusid, samal ajal kui ootamatud vaenlase õhurünnakud võtavad sult elusid ära.


– KOKKUVÕTE

“Hugo’s Adventure” on lihtsa kujundusega volatiilne mäng, mis pakub tasuta spinnide voorus Lendavaid Wilde ja võidukordaja-õhupalle. 16-kordse võidukordaja abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem