Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.24%
Loodud: 26/08/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Hugo Carts videot

Mängi Hugo Carts demo versiooni tasuta

Hugo Carts ülevaade

hugo carts slot playngo

Play n GO nimelise mängutootja kuulsaim tegelaskuju Hugo on tagasi ning sellel korral kaevatakse aardeid kaevanduses. Löö kampa Hugo ja tema armsa kaasa Hugolinaga ning võid panused tagasi võita kuni 25,000 kordselt.

Hugo Carts palub elamusi viiel rullikul 1,024 võiduliiniga. Neist viimane võib sümbolikordajate kaasabil ka kiirest suureneda. Mängu keskmes on korduvkeerutused, mis käivituvad igal korral, kui saad korraga kolm mängu peategelase ikooni.


Kujundus ja sümbolid

Hugo Carts mäng on volatiilne ja panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Võidu saamiseks vajad vasakult paremale vähemalt kolme sama sümbolit.

Hugo Carts on sama seeria neljas mäng, mis põhineb Taani üheksakümnendate lemmikmultikal. Kaevanduse teemaline kujundus on muljetavaldav. Sealjuures kõige väärtuslikum on kiivri pildiga sümbol.

Wild boonussümboli tunned ära dünamiidikepikeste järgi.

hugo carts slot screen


Boonused

Korduvkeerutuste saamiseks vajad kolmel keskmisel rullikul mängu peategelaste sümboleid. Seetõttu on ka boonusvoorud Hugolina, Hugo ja Scylla teineteisest mõnevõrra erinevad.

Tasuta spinnidele pääsed ligi kolme või enama hajasümboli ilmumisel.


Kokkuvõte

Hugo Carts pakub pisut anarhilist möllu sama seeria neljandal mängul. Võidu võti on Hugo naine Hugolina, kelle abil tulevad mängu kuni kümnekordsed võidukordajad.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem