Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.11%
Loodud: 09/03/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata House of Doom videot

Mängi House of Doom demo versiooni tasuta

House of Doom ülevaade

house of doom slot

“House of Doom” on Play’n GO nimelise mängulooja gooti-teemaline mänguautomaat, millel on 5 rullikut ja 10 võiduliini. Mängul on suurepärane põnevust tekitav kujundus ja omapärane taustamuusika, mis valmis Play’n GO ja Candlemass nimelise bändi koostöös. Kui sulle läheb korda gooti subkultuur ja karvased metal- muusika fännid, siis ehk on see mäng just midagi sinu jaoks. “House of Doomi” saad mängida nii mänguraha eest kui ka kohe suure raha peale panustama hakata.


– BOONUSED

1 – Põrguväravad

Põrguväravate boonusvoorus valib mäng sinu eest välja ühe rulliku, mis jääb kõigi spinnide ajal esiletõstetuks. Mistahes Wild-asendussümbolid, mis jäävad sellele rullikule pidama, laienevad sama rulliku kõigile väljadele ja asendavad nendel paiknevad sümbolid Wildidega.

2 – Doom spinnid

Kui saad mänguväljal korraga vähemalt 3 “House of Doom” sümbolit, käivitub Doom spinnide voor. Saad keerutada kasiino kulul kümme korda nii et “House of Doom” scatter asendab kõiki teisi võiduliinis puuduolevaid sümboleid. Kolm või enam scatterit boonusvoorus annavad iga sümboli kohta ühe tasuta spinni juurde.

house of doom slot review

3 – Skulls of Abyss

Skulls of Abyss boonuse käivitavad kolm Leegitseva Pealuu sümbolit. Selle boonuse ajal ilmub mänguväljale 15 pealuud ning pead neist välja valima ühe, mis annab sulle peidus olnud auhinna. Preemiate hulgas on näiteks rahalised auhinnad ja Doom spinnid. Jätka ühekaupa pealuude valimist kuni satud House of Doom sümboli või “Lõpu” sümboli peale.

house of doom slot boonused


– KOKKUVÕTE

“House of Doom” on eriline, sest lisaks huvitavale mängu ülesehitusel lisavad vürtsi ka heal tasemel heli-ja visuaalefektid. Mängu armastavad eriti need, kellele läheb korda rokkmuusika ja üleüldiselt tšill atmosfäär. Boonused on samuti tasemel ning võivad mängijale sisse tuua tehtud panuse väärtusest kuni 2500 korda suurema võidusumma.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON firefly frenzy slot

Firefly Frenzy

SOON rise of merlin slot

Rise of Merlin

SOON tome of madness slot

Tome of Madness

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid