iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.00%
Loodud: 13/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Hot Spin Deluxe videot

Hot Spin Deluxe ülevaade

hot spin deluxe slot isoftbet

Hot Spin Deluxe on iSoftBet nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Mänguautomaat on tehtud klassikalise kujundusega ning panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta. Kõige tähtsam lisafunktsioon on “Hot Spin Wheel“, mille ajal saad tasuta keerutusi koos ühe lisafunktsiooniga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Hot Spin Deluxe” on järg sama kuumale ja äkilisele “Hot Spin” nimelisele mängule. Lihsalt nüüd on boonuseid vähe täiustatud ja ka välimust korralikult üles vuntsitud. Melu käib endiselt põrgulikult kiusatuslikus Las Vegases ja rullikutel näed kõigi lemmikuid- puuvilju- ja teisi levinud ikoone nagu kuldsed kellad, tähed, õnnelikud punased seitsmed ja teemantid.

hot spin deluxe slot screen

W-täht on wild ja see asendab kõiki tavasümboleid. Kui saad aga viis teemantitest või wildidest võiduliini, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 25- kordselt.


– BOONUSED

Mängu kõige kuumem boonusvoor toimub Hot Spin õnnerattaga, kuid esmalt vajad, et scatter jääks samaaegselt pidama esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Lisaks sellele, et saad 15 priispinni, ootab sind ka üks eriline lisa nagu näiteks hulk müstilisi sümboleid, juhuslikke wilde või sünkroniseeritud rullikud.

Põnevate boonusfunktsioonide peale võid sattuda ka Hot Spin Õnneratta väliselt, kuid see toimub siis juhuslikult mängu mistahes ajal. Ehk parim diil sinu jaoks oleks kümnekordne võidukordaja!?


– KOKKUVÕTE

“Hot Spin Deluxe” on Las Vegase teemaline mäng, millel tagasihoidlikkus pole voorus. iSoftBetile omaselt on visuaalid paigas ja positiivseid üllatusi tuleb ette tänu juhuslikult käivituvatele boonustele. Kui soovid kindla peale minna, siis tasuta keerutused võidukordajaga toob alati sisse rohkem kui mistahes teine boonus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee