Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.12%
Loodud: 22/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €5,000
  • Võimalik võit: kuni 6,250,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni €1000

Vaata Hot Hot Halloween videot

Mängi Hot Hot Halloween demo versiooni tasuta

Hot Hot Halloween ülevaade

hot hot halloween slot habanero

Hot Hot Halloween on Habanero nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis pakub Halloweeni stiilis meelelahutust. 2019. aastal välja tulnud mänguautomaat keerab vindi täiega peale, kuid tegelikult selles ju Halloweeni mõte ongi?!

Kui arvad, et silmamunad, otsast rebitud käed, kirstud ja mu kõhedusttekitav sind ei hirmuta, siis võid olla kahtlemata üks õnnelikest, kes hakkab varsti rahamägesid koju tassima. Multika stiilis tehtud graafika lisab mängule samal ajal ka pisut teistsuguse- nunnu dimensiooni ja toob esile meeldiva pühademeeleolu.

“Hot Hot Halloween“ mänguväli pakub väljakutset 5×5 positsioonidel nii, et võite saad järjestikku samu sümboleid reastades. Panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 5000 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse tagasi võita ka kuni 11 250- kordselt. Olenevalt, mis liinil võidu kombineerisid, võid peale sattuda ka kuni kolmekordsele võidukordajale.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi teemaks on Halloween, siis lisaks tontlikule alatoonile pakub slott midagi ka tundlikemate hingede jaoks. Võid leida ka täitsa armsa kõrvitsapea, sõbralikke kummitusi jms. Taustal säravad hauakivide vahel õdusad tulekesed ja küünlad.

hot hot halloween slot screen

Teema on kahtlemata juba läbi mängitud, aga Habanero on suutnud leida siiski uue lähenemisviisi.


– BOONUSED

“Hot Hot Halloween” mängul saad võite nii üksik- kui paarissümbolite eest. Kaksiksümboleid näed küll ainult väärtuslikemate temaatiliste sümbolite hulgas. Kõrvitsa pilt on wild ja tasuta spinnide vooru pääsed mängu logodega.


– KOKKUVÕTE

“Hot Hot Halloween” on volatiilne mäng, mis pakub Halloweeni teema kohta pigem pehmemat atmosfääri. Leiad nii kaksiksümboleid, kuni kolmekordse võidukordaja kui tulusa tasuta spinnide vooru 12 priikeerutusega.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero Slotid 96.66% 24. Nov 2020
christmas gift rush slot

Christmas Gift Rush

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem