Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: ?%
Loodud: 09/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €10 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni 3,000,000 mündid

Hot 40 ülevaade

hot 40 slot amatic

“Hot 40” on klassikaline puuviljaslott, mis pakub siiski ka põnevaid üllatusi. Tegemist on Amatic-nimelise kasiinomängude tootja loominguga ja sobib neile, kes eelistavad tuttavaid sümboleid, slotikatele iseloomulikku kujundust ja kõiki levinumaid boonusfunktsioone.

Nagu mängu nimigi vihjab, on sellel slotil nelikümmend aktiivset võiduliini, mänguväli on viie rulliku ja nelja reaga. Võid kohata nii wild-asendussümboleid kui erilisi scatter-boonussümboleid. Panuseid saad teha alates 40 sendist 30€ni spinni kohta ja maksimaalselt võid võita 30 000€.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui alustad “Hot 40” mängimist, siis alguses ilmuvad rullikutel tähekesed ja seitsmed. Mõne ja pärast hakkad nägema aga hoopis puuvilju, mille hulka kuuluvad arbuusid, sidrunid, apelsinid, viinamarjad, ploomid ja kirsid.

hot 40 slot screen

Kujundus ei ole just kõige modernsem, kuid seda ei saa pidada ka ajale jalgujäänuks.


– BOONUSED

“Hot 40” ei ole mäng, mis pakuks kuigi palju boonuseid või lisafunktsioone. Kaks sümbolit- Fire 7 ja tähekujuline scatter hoolitsevad mängu lisade eest.

Fire 7 on wild-asendussümbol ja kulub ära siis, kui võiduliinis jääb mõni puuvili puudu. Samuti võib Wild moodustada iseseisva võiduliini, mis tähendab sinu jaoks kuni 750€ suurust võitu. Kogu Wildidega kaetud mänguväli maksab välja 30 000€.

Kuldne täheke, on scatter, mis ehk paljudest teistest mängudest on tuttav tasuta spinnide vooru käivitajana. “Hot 40” mängul täidab see aga erinevat rolli ja raha võidad, kui scatter jääb rullikutel pidama vähemalt kolmel korral. Kui mänguväljal jääb korraga pidama viis scatterit, teenid 15 000€ suuruse rahapaki.


– KOKKUVÕTE

“Hot 40” on kujundatud ja loodud mängijate jaoks, kes eelistavad lihtsat ja lõbusat meelelahutust. Peale Wild ja Scatter boonussümbolite ei ole mängul ühtegi lisafunktsiooni. Samuti on scatteril sedapuhku hoopis teine funktsioon, kui ehk tavaliselt oleme harjunud kogema. Ka kujundus on klassikaline pakkudes erinevaid puuviljade sümboleid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Amatic

Näita rohkem

Kus saad mängida Amatic slotikaid

grandx kasiino veebileht
10 tasuta spinni uuele liitujale
Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

GrandX Kasiino

www.grandx.com