Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.54%
Loodud: 31/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4-5-6-7-6-5-4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 900,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Honey Rush videot

Mängi Honey Rush demo versiooni tasuta

Honey Rush ülevaade

Honey Rush on Play ‘N Go nimelise mängulooja slotimäng, millel panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Mäng räägib loo mesilaste huvitavast elust ning saad võimaluse koguda hulga paigalejäävaid wilde ja võidukordajaid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Honey Rush” mängul on multika stiilis tehtud graafika ja tegevus toimub lõputuna näival heinamaal. Rullikud on asetatud mänguväljale rombikujuliselt, mis peaks imiteerima mesilaspesa vormi. Sellest lähtuvalt on ka positsioonide arv mänguväljal tavapärasest erinev: 4, 5, 6, 7, 6, 5 ja 4.

Näed nelja erinevat lille, pronksist-, hõbedast- ja kuldset münti pluss säravat teemanti. Meepoti pildiga wild on mängu asendussümbol ja tuleb alati appi, kui võiduliinides mõni ikoon puudu jääb.


– BOONUSED

“Honey Rush” mängul saad võite igal korral, kui moodustub klaster vähemalt viiest samast sümbolist. Kõige suuremaid võite saad teemantitega ja näiteks 35 eest teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 200-kordselt. Peale võiduklastri moodustumist haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele langevad uued- nii võid ühe spinni hinnaga saada mitu võitu järjest.

honey rush slot screen

Peale iga võiduklastri moodustumist kasvab näit erilisel Rush Meter mõõdikul. Mõõdiku iga eraldi osa täitmise eest on ette nähtud spetsiifiline boonuspreemia nagu näiteks paigalejäävad wildid ja eriline Drone Colony boonus.


– KOKKUVÕTE

“Honey Rush”on mesilaste teemaline mäng, millel võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite abil. Mida suurem klaster, seda suurem võidu väärtus. Samuti aitavad rahamägede kasvatamisele kaasa paigalejäävad wildid, mis tulevad mängu järjestikku saavutatud võitude abil. Tegemist on volatiilse mänguga, millel hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 9000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem