Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 28/10/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Honey Honey Honey videot

Honey Honey Honey ülevaade

honey honey honey slot pragmatic play

Honey Honey Honey on Pragmatic Play nimelise mängulooja slotikas, mis pakub lõbu viiel rullikul kahekümne võiduliiniga. Säti panuse suuruseks 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja oota ära tulusad boonusvoorud tasuta keerutuste, võidukordajate ja kolossaalsete sümbolitega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Honey Honey Honey” on tegelikult ääretult nunnu mäng, mis jutustab loo meie kõigi sumisevatest sõpradest ja lõpututest aasadest, kus need tegelased oma igapäevatööd teevad. Taustal ripub suur mesitaru, mille ümber käib vilgas tegevus ning rohkevärviliselt kujundatud mängul näed nii standardseid A, K, Q, J ja 10 sümboleid kui ka lilli, meepotte ning mängu logo. Neist viimane on ka kõige tulusam makstes tehtud panse väärtuse tagasi 0,1, 2, 10 ja 20- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.

honey honey honey slot screen

Ehitaja mütsiga mesimumm on mängu wild sümbol ja see asendab võiduliinides mistahes teisi tavasümboleid. Ehitaja-mesilane võib pidama jääda kõigil rullikutel ja maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,1, 2,5, 10 ja 25-kordselt, kuid saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Mängu tavarežiimil võivad mistahes ajal välja ilmuda kolm mesilasepoiss, kelle hulgast valides paljastub sinu eripreemia. Auhindadeks on kuni 10 wildi, juhuslik kolme sümboliga võiduliin, tehtud panusest 30-korda suurem võit, viiest sümbolist koosnev võiduliin või ka tasuta spinnide vooru käivitumine.

honey honey honey slot bonus

Tasuta keerutustega boonusvooru võid pääseda ka kolme boonussümboli ilmumisel. Saad valida, kas tahad kaheksat tasuta mänguvooru wild-rullikuga või viite tasuta spinni kolossaalsete 2×2 ja 3×3 positsioone katvate hiigelsümbolitega. Teise variandi puhul saad saavutatud võitudele ka kahekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Honey Honey Honey” pakub ohtralt boonuseid ja on üldse igati lõbus ajaviitmise viis. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni 500-kordselt, kui wildid katavad mänguvälja kõiki positsioone.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.52% 15. Feb 2018
aztec gems slot

Aztec Gems

Pragmatic Play Slotid 96.64% 11. May 2021
cash elevator slot

Cash Elevator

Pragmatic Play Slotid 96.51% 4. May 2021
phoenix forge slot

Phoenix Forge

Pragmatic Play Slotid 96.56% 8. Apr 2021
hot fiesta slot

Hot Fiesta

Näita rohkem