ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 21/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,500 mündid

Vaata Hit it Hard videot

Hit it Hard ülevaade

hit it hard slot elk studios

Hit It Hard on ELK Studios nimelise mängulooja slotikas, mis on selle tarkvaratootja sama seeria klassikute kuues mäng. Mänguväli pakub 3×3 positsioone viie võiduliiniga, samal ajal kui panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 100 euroni keerutuse kohta.

Kergelt retrohõngulisel mängul on võimalik kasu lõigata ka kuni viiekordsest võidukordajast ning olemas on ka tasuta spinnidega boonusvoor.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Hit It Hard ei ole mõni eputav fantaasiamäng vaid siin on kõik lihtne. Välimuselt täiesti tavaline kolme rullikuga puuviljaslott pakub kena disaini, millel domineeriv sinine värv. Ka nostalgiline kaheksakümnendate taustamuusika viib mängija mõnusasse meeleollu.

hit it hard slot screen

Positsioonidel näed lisaks puuvilja sümbolitele ka rohelisi-, siniseid- ja punaseid seitsmete kolmikuid. Punaste seitsmete kolmik on neist väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi kümnekordselt, kui tabad neid võiduliinis vähemalt kolm.


– BOONUSED

Wild sümbol võib ilmuda teisel ja kolmandal rullikul ja asendab see kõiki teisi ikoone peale täringu pildiga boonussümboli. Kolmandal rullikul võib samal ajal ennast näidata kuni viiekordse võidukordajaga wild. Kui võidukordaja wild ennast näitab, aga võitu ei too, käivitub aga Wild Respins, mis tähendab, et saad ühe keerutuse sama boonussümboliga uuesti teha.

Kui täringu pildiga boonussümbol jääb pidama keskmisel rullikul, algab mängu peamine boonusvoor. Täringu sümbol muutub kümnekordse võidukordajaga wildiks ja jätkad lauamängu kujundusega ekraanil ‘Start’ noolekese pealt.

Pane täring veerema ja saad kuni viis tasuta mängukorda kuni 20 kordset võidukordajaga. Veereta kuni võidad ja saad veelgi rohkem lisapreemiaid.


– KOKKUVÕTE

Hit It Hard on ehk mäng, mida eriti tihti ei kohta. Selle teeb eriliseks lauamängu stiilis boonusvoor ja muud vahvad lisad. Võidukordaja wildi abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee