ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.00%
Loodud: 09/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Hit it Big videot

Hit it Big ülevaade

hit it big slot elk studios

“Hit It Big” on ELK Studios nimelise mängulooja slotimäng, millel on retro-kujundus ja viis võiduliini. Mänguväljal näed standardseid viite rullikut ning boonuste hulka kuuluvad võidukordajad, respinnid ja wild-asendussümbolid. Kõige tasuvama boonusega võidad raha läbi kolme tasandi, mille hulgas on ka Hit it Big boonustase, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita maksimaalselt ka kuni 2500-kordselt! Graafika üle ei saa samuti nuriseda.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Hit It Big” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta mistahes nutiseadmel või arvutis. Nagu juba öeldud, on mängul retro stiilis tehtud kujundus ja kõik tüüpilisemad kasiinomängu ikoonid – üksik-, kaksik- ja kolmik Bar’id ning rohelised-, sinised- ja punased seitsmed.

hit it big slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on kuldne kolmikseitse. Kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 7-, 25- ja 50-kordselt. Krooniga kaetud Wild asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone peale boonussümboli.


– BOONUSED

Rullikute kohal ning nende all asuvad nupukesed ning kui neil ilmub sama funktsioon, käivitub üks järgnevatest boonustest:
Win boonus – kui moodustub võiduliin, saad sellele kahe- kuni viiekümne kordse võidukordaja.
Respin boonus – saad ühe respinni võimalusega uuesti võita.
Stacked Wilds – kogu rullik, millel Wild pidama jääb, kattub Wildidega.
Locked Wilds – nii esimene kui viies rullik kaetakse Wild-sümbolitega ning need jäävad nendele positsioonidele ka kuni järgneva kolm respinni ajaks.

Hit It Big boonusvoor – käivitub ainult siis, kui mänguväljal ilmub korraga kolm Hit It Big boonussümbolit. Edasi mängid juba suuremal 5×5 mänguväljal läbides erinevaid mängutasandeid. Tasanditeks on välimine ring, sisemine ring ja Hit It Big keskmine ekraan.

Sissepoole suunda näitav nooleke aitab liikuda edasi boonusvooru järgmisele tasandile ligemale keskmisele ekraanile.


– KOKKUVÕTE

“Hit It Big” on kahtlemata innovatiivne ja unikaalne mäng. Sellele lisaks on see ka väga volatiilne ning boonusmängus võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni 2500-kordselt. Lisaks sellele pakuvad suuremad võidud ennast respinnide voorus ning wildide abil, mis jäävad oma kohale.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios 96.30% 21. Jan 2020
hit it hard slot

Hit it Hard

ELK Studios 96.10% 3. Dec 2019
cygnus slot

Cygnus

ELK Studios 96.10% 5. Nov 2019
ice wolf slot

Ice Wolf

Näita rohkem