Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 11/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,500,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Hercules and Pegasus videot

Hercules and Pegasus ülevaade

hercules and pegasus slot pragmatic play

Hercules & Pegasus on Pragmatic Play nimelise slotimängude looja Kreeka mütoloogia teemaline mäng viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Kavalda jumalad üle valides panuse suuruseks 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja lõigates kasu neljast juhuslikult käivituvast boonusfunktsioonist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Hercules & Pegasus” on kujundatud üsna kenalt nagu kõik Pragmatic Play mängud. Nüüd on areenile astumas Zeusi poeg Herakles, kes oli tuntud üleloomuliku jõu ja oma kaaslase tiivulise hobuse poolest.

hercules and pegasus slot screen

Eepiline seiklus rullub lahti Olümpose jalamil ning sümbolite hulgas kohtad lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka vaase, kuldseid harfe, antiikseid Kreeka templeid ja ka mängu logo. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,1-, 2-, 10- ja 20-kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.

Heraklese ja Pegasuse pilt on wild, mis aitab võiduliinis puudujäävaid sümboleid asendada. 2, 3, 4 ja 5 wildi võiduliinis annavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,1-, 2-, 10- ja 25-kordselt.


– BOONUSED

“Hercules & Pegasus” mängu tavarežiimil võib välja ilmuda valik kolmest papüüruserullist, mille seast saad valida ühe. Nüüd selgub, milline eriline funktsioon sulle kasu tooma hakkab. Selleks võib olla näiteks hulk wilde, mis lisatakse mänguvälja mistahes positsioonidele ja käima võib minna ka tulus respinn uute wildidega. Võid sattuda ka kahekordse võidukordaja ja omavahel külgnevate Zeusi ikoonide peale.

Tasuta spinnide voore on kolme tüüpi ning nendele ligi pääsemiseks vajad boonussümbolit esimesel ja kolmandal rullikul ning Heraklese pilti viiendal.


– KOKKUVÕTE

“Hercules & Pegasus” pakub suurepärast Antiik-Kreeka stiilis meelelahutust koos hulga lisafunktsioonidega. Tulu tõuseb nii erinevat tüüpi tasuta spinnidega boonusvoorudest kui ka väärtuslikest võidukordajatest. Nii võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2500-kordselt!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.52% 15. Feb 2018
aztec gems slot

Aztec Gems

Pragmatic Play Slotid 96.64% 11. May 2021
cash elevator slot

Cash Elevator

Pragmatic Play Slotid 96.51% 4. May 2021
phoenix forge slot

Phoenix Forge

Pragmatic Play Slotid 96.56% 8. Apr 2021
hot fiesta slot

Hot Fiesta

Näita rohkem