BGaming Logo
Pakkuja: BGaming
RTP: 97.00%
Loodud: 21/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.90 – €9
  • Võimalik võit: kuni 9,000 mündid

Hello Easter ülevaade

hello easter slot bgaming

“Hello Easter” on BGaming nimelise mängulooja slotimäng 5 rulliku ja 9 võiduliiniga. Mängul on lihavõtete-teemaline kujundus ja mune jahid koos nunnu jänku ja heasoovliku kanaga. Naudi rõõmsat atmosfääri sellel idüllilisel mängul pärisraha eest või tutvu mänguga esmalt demoversioonis.

Määra oma panuse väärtus kasutades +/- nupukesi, et vastavalt panuse suurust vähendada või suurendada. “Max Bet” nupp määrab panuse suuruseks maksimaalse võimaliku väärtuse ja keerutab rullikuid selle väärtusega automaatselt. Kui tüdined “Spin” nupu toksimisest, kasuta “Auto Spins” nuppu ja vali soovitud arv kordi, mida soovid, et mäng sinu eest teeks.

hello easter slot screen


– BOONUSED

“Hello Easter” mängul on ainult üks boonusvoor ja selleks on “Gambling” boonusfunktsioon. Peale iga saavutatud võitu saad õnne proovida Gambling funktsiooniga. Eraldi aknas näed näoga allapoole kaarti ja sellest ühel pool jänkut, teisel pool kana. Vali jänese ja kana vahel, mille järgselt kaart paljastab oma väärtuse. Kui valid õigesti, kahekordistuvad sinu võidud, samas kui valid valesti, kaotatud eelnevalt võidetud summa.


– KOKKUVÕTE

“Hello Easter” mängul on küll ainult üks boonus, aga tänu nunnule kujundusele, mis tekitab idüllilise maalähedase tunde ja sobivale taustamuusikale naudid iga mänughetke.

Meeldiks mängida BGaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BGaming 95.19% 30. Apr 2019
jogo do bicho slot

Jogo do Bicho

BGaming 96.00% 16. May 2019
mechanical orange slot

Mechanical Orange

BGaming 96.50% 1. Oct 2018
bobs coffee shop slot

Bobs Coffee Shop

BGaming 96.30% 20. Feb 2017
domnitors slot

Domnitors

Näita rohkem