NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.32%
Loodud: 01/06/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €75
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Happy Riches videot

Happy Riches ülevaade

happy riches slot netent

Happy Riches on NetEnt nimelise mängulooja Aasia teemaline slotikas 5×5 mänguvälja ja 30 võiduliiniga. Võidukana mängumöllust väljumiseks vajad paarissümboleid ja külgnevaid wilde, mis pakuvad tasuta spinnidega boonusvoorus tehtud panuse väärtusest ka kuni kolm korda suuremaid võte.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemise poolest ei üllata Happy Riches küll millegi enneolematuga, kuid sellegipoolest tekitab taustale sätitud kaunis sinine taevas tunde nagu paremad ajad oleksid alles ees. Rullikud on sätitud traditsioonilise templi raami sisse nii, et positsioonidel kohta värvilisi A, K, Q ja J sümboleid koos apelsinide, laternate ning õnnelike lehvitavate kassidega.

happy riches slot screen

Keskmise väärtusega sümbolid võivad mänguväljal esineda nii üksik- kui ka paarissümbolitena ja moodustada ka kuni kümne sümboliga võiduliine. Kui saad korraga kümme lehvitava kassi sümbolit, ootab sind tehtud panuse väärtusest 66,66 korda suurem võidusumma.

Draakoni pildiga wild asendab mistahes teisi ikoone võiduliinides ja on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini. Püüa saada neid vähemalt kolm korraga, teenid tehtud panuse tagasi kuni 166,66 kordselt.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt nelja scatter sümbolit mistahes asukohaga mänguväljal. Alustuseks saad kuni 30 priikeerutust kasiino kulul nii, et kõik võidud saavad kolmekordse võidukordaja. Kui ilmub veel piisav arv boonussümboleid, saad olenevalt boonussümbolite arvust samapalju priispinne lisaks.


– KOKKUVÕTE

Happy Riches on, nagu nimigi ütleb, õnnelik mäng. Väljanägemiselt ehk üsna keskpärane slott pakub huvitavat mängu ülesehitust ja sarnaneb vägagi NetEnti teisele “Flowers” mängule. Happy Riches on keskmise volatiilsusega mäng, millel võid tehtud panuse tagasi võita kuni 15 000 kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem