NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.64%
Loodud: 28/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 400,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Happy Panda ülevaade

happy panda slot netent

“Happy Panda” on NetEnt-nimelise mängulooja slotikas, millel nunnumeeteri vajutavad põhja imekaunid animatsioonid, kaunid kõlad ja hingemattev loodus. Kujundus on tehtud inspireeritult Aasia lõpututest džunglitest. Mängul on viis rullikut ning valida saad nii mündi väärtust kui ka iga liini panuse suurust. Võiduliine on 20 ja hea õnne korral võid võita ühe mängu kolmest jackpotist.

happy panda slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi mängu nimi on Happy Panda on sloti keskmes hoopis Aasia loodus, džungel ja rahustav taustamuusika. Pandat näed ainult mängu alguses. “Happy Panda” mängul on koguni 11 erinevat sümbolit. Nende hulka kuuluvad lisaks J, Q, K ja A tähtedele temaatilised bambus, part, hani ja kala.


– BOONUSED

Pandad on mängu wildi sümboliteks. Need võivad ilmuda rullikute kõige ülemistel väljadel ja liiguvad rullikutel igal korral ühe koha võrra allapoole andes nii võimaluse võita mitu korda järjest. Samuti võid peale sattuda Happy Panda boonusmängule, millel võiduvõimalused eriti suured. Roosa lootoselille ikoon pakub tasuta spinne, kui saad neid mänguväljal vähemalt kolm.

happy panda slot review

“Happy Panda” pakub ka Kuldse Panda münti. Kui saad neid mänguväljal kolm, algab boonustase, mida mängitaksegi ainult mündisümbolitega. Viiteistkümnel eri mündil on kõigil erinevad väärtused ja suured võidud on garanteeritud.


– KOKKUVÕTE

“Happy Panda” on NetEnti mäng, millel pandasid ei pruugi just kuigi palju näha. See Hiina püha loom on mängu Wildiks ja tegemist on staatilise ikooniga. Lisaks pandadele näed mängul ka palju muud Aasia kultuurist tuttavat, mida täiendab elegantne taustamuusika.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem