Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 15/10/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €25
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid

Vaata Happy Halloween videot

Happy Halloween ülevaade

happy halloween slot

“Happy Halloween” on 5 rulliku ja 50 võiduliiniga Play’n GO mängutootja slotimäng, mis nagu nimigi ütleb on inspiratsiooni saanud ühest maailma lõbusaimast pühast- Halloweenist. Mängus lõbustavad sind vägevad animatsioonid ja tasuta spinnid, mis paisutavad su võidud mitmekordseks! Rullikud on lahedalt läbipaistvad ja taustal kumab oranž valgus kaunile tagaaiale.

happy halloween slot review

Wild asendussümboliks on Nikerdatud Kõrvits, mis aitab moodustada võiduliine, kuid ei asenda scatterit. Scatteriks on nõid ja kui saad neid võiduliinis 3 või rohkem, saad tehtud panuse summa tagasi 4-kordselt. Lisaks sisened tasuta spinnide vooru.

Tasuta spinnide voorus saad mängida 10 tasuta spinniga ja iga spinniga saad 2 lisawildi, mis paigutatakse omavahel ühendatuna rullikutele 2, 3, 4 ja 5. Kui teenid uusi Wilde, lisatakse need olemasolevale wildi klastrile. Nii kasvavad su võiduvõimalused iga spinniga.

happy halloween slot screen

Mängul on ka “gamble” funktsioon, mis käivitub peale igat võitu. Saad valida, kas riskid oma võidusumma kaotamisega, et kahe-või neljakordistada oma võidud või lihtsalt võtta võidusumma nagu see on. Kui otsustad riskida, pead õigesti arvama “gamble” funktsioonis välja jagatava kaardi värvuse ja masti. Kui pakud õigesti värvi, kahekordistad oma võidud, kui arvad ära ka masti, korrutatakse su võidusumma 4-ga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid