Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.88%
Loodud: 13/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €40
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Happiest Christmas Tree videot

Happiest Christmas Tree ülevaade

happiest christmas tree slot

Nagu nimest võid juba aru saada, on tegemist maailma kõige õnnelikema püha tähistamisele pühendatud slotimänguga. Habanero mängutootja “Happiest Christmas Tree” on standardse 5×3 mänguvälja ja 40 fikseeritud võiduliiniga slotikas, mis pakub põnevat väljakutset neile, kes ajavd tagas suurt võitu. Päkapikud kostitavad sind Wildide, tasuta spinnide ja muude tulusate boonustega ning lõpuks võid võita jackpoti väärtusega kuni 10 000€.

happiest christmas tree slot review

Saad mängu proovida mänguraha eest või hakata kohe pärisraha võite jahtima. Esimene variant sobib paremini algajale, kuid kui strateegia paigas, saad hakata tegema panuseid alates 0.40€-st kuni 40€ni spinni kohta. Nagu kõigil teistel Habanero mängudel, tuleb ka sellel võitude saamiseks järjestikkustel rullikutel reastada 3 sama sümbolit vasakult paremale. Temaatilised sümbolid on küpsistest tehtud mängusõdurid, trummid, kommid jms. Kõrgema väärtusega sümbolid on kellad, tähed ja muud jõuluehted. Mistahes puuduva sümboli asendamiseks sobib Wild-asendussümbol v.a scatter. Scattereid vaja omakorda tasuta spinnide vooru pääsemiseks.

Kogu 3 või enam scatter-sümbolit ja saad 14 tasuta spinni pluss uhke lisaekraani tasuvate boonusfunktsioonidega. Tasuta spinnide voorus on jackpot võitmise võimalus juba märksa suurem ning kasvab iga spinniga.

happiest christmas tree slot screen


KOKKUVÕTE

Lumine romantiline kujundus ja väikesed poekesed jõulukuuskedega lasevad jõulumeeleolu ligi. Ja mitte ainult- mängus on täiesti arvestatav jackpot ning slott on sobilik mängimiseks nii algajale kui kogenenumale mängijale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Rohkem infot

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee