Yggdrasil Gaming Logo
  • Pakkuja: Yggdrasil Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.10%
  • Liinid & rullikud: 5×3 + 3×1
  • Panuse suurus: €0.10 – €125
  • Võimalik võit: kuni 375,000 mündid
  • Avaldati: 23.08.2018

Vaata Hanzo’s Dojo videot või mängi demo versiooni

Hanzo’s Dojo ülevaade

hanzos dojo slot yggdrasil

“Hanzo’s Dojo” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga slotimäng. Tegemist on Aasia teemalise mänguga, mis keskendub võitluskunstidele ja treeningule. Rullikute asetus on pisut ebaharilik, graafika on fantastiline, rahustav muusika viib sind õigesse meeleollu ning ülejäänu on juba sinu enda kätes.

hanzos dojo slot screen


– BOONUSED

Selleks, et saada kõige vihasemaks võitlejaks ja auhinnad jõuga endale haarata on abiks hulk tulusaid boonuseid. Nende hulka kuuluvad teiste hulgas kahte tüüpi tasuta spinnide voor, 3×3 sümbolid ja Wildidega kaetud boonusrullikud.

Wild Sümbolid – “Hanzo’s Dojo” slotil täidab Wild kahte funktsiooni. Lisaks tavapärasele teiste sümbolite asendamisele võiduliindes võib see vabalt laieneda ka sama rulliku kõigile väljadele. Wild sümboliks on “The Mask” ning mängu tavarežiimil ja tasuta spinnide voorus asendabki see kõiki teisi sümboleid ja suurendab nii märgatavalt sinu võidušansse.

hanzos dojo slot review

Rooftop Slot – on boonus on ainuke funktsioon, mille jooksul võid sattuda “Blank” ja “Hanzo“ sümbolite peale- nii võid teenida 3 erinevat tüüpi auhindu: sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wilde, Hanzo spinne ja tasuta spinne.

Tasuta spinnid – kui rullikutel jääb korraga pidama vähemalt 3 Gong-scatterit, algab tasuta spinnide voor. Tasuta spinnide sümbol tähendab 3 lisaspinni, mis tähendab, et võid korraga võita kuni 15 tasuta spinni. Iga Rooftop tasuta spinnide sümboli eest saad 4 spinni + 1 boosteri.


– KOKKUVÕTE

“Hanzo’s Dojo” slotil on huvitav Aasia-võitluskunstide temaatika ja lõbusad boonused sealhulgas megahea Rooftop boonus. Mäng on loodud HTML5 tehnoloogiat kasutades, mis pakub mängijale varasemast võimsamat ja reaalsemat mänguelamust. Kui oled valmis minema kaugele idasse, et omandad mõned kasulikud oskused, siis Samuraid juba ootavad!

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW cazino cosmos slot

Cazino Cosmos

NEW trolls bridge slot

Trolls Bridge

time travel tigers slot

Time Travel Tigers

nitro circus slot

Nitro Circus

Näita rohkem