Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.29%
Loodud: 14/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 732,600 mündid

Vaata Hall of the Mountain King videot

Hall of the Mountain King ülevaade

hall of the mountain king slot quickspin

“Hall of the Mountain King” mäng ühendab klassikalise muusika ja Norra kuulsa näitemängu “Peer Gynt”. Tulemuseks on Quickspin mängulooja meistriteos, millel on pisut keskaegne temaatika ja põnevus jõuab haripunkti tasuta spinnide, oma kohale jäävate Wildide, võidukordaja mõõdiku ning kolmetasandilise boonusmänguga. Ole valmis retkeks kaugele põhja trollide maale ja pea meeles, et võite saad iga kord, kui reastad rullikutel 3 või enam sama sümbolit.

hall of the mountain king slot screen


– SÜMBOLID

Mängu tulusamate sümbolite hulka kuuluvad temaatilised trollid ja vähemväärtuslikud on stiliseeritud mängukaardid. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Scatterite, mis omakorda aktiveerib Mountain King boonusmängu.

hall of the mountain king slot bonus

Tasuta spinnide voor – Mountain King tasuta spinnide voorul on kolm taset ja see käivitub, kui rullikutel jääb pidama vähemalt kolm scatterit. Esimesel tasemel asendatakse kõik madalama väärtusega sümbolid väärtuslikemate vastu, teisel kogud Wilde ja kolmandas saad koos Wildidega kätt proovida kolme lisaspinni jooksul.


– KOKKUVÕTE

Lõbusad trollid aitavad sul mõnusalt meelt lahutada “Mountain King“, mängul, kus võidukordajad ja Wildid mängivad põhirolli. Täida võidukordaja mõõdik ja läbi kõik kolm tasuta spinnide vooru taset. Sobib nii algajale kui edasijõudnumale mängijale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

NEW tales of dr dollitle slot

Tales of Dr. Dolittle

durian dynamite slot

Durian Dynamite

ticket to the stars slot

Ticket to the Stars

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid