NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 95.50%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 431 mündid
  • Avaldati: 11.11.2013

Vaata Hall of Gods videot või mängi demo versiooni

Hall of Gods ülevaade

hall of gods slot netent

“Hall of Gods” on NetEnt mängulooja progressiivse jackpotiga slotimäng, millel on 5 rullikut ja 20 võiduliini. Progressiivne jackpot tähendab, et jackpoti suurus kasvab järjest kuni lõpuks üks õnnelik jackpoti võidab. Alusta oma virtuaalset õnneretke tõeliselt vapra Norra sõdalasena pistes rinda surematute jumalate ja jumalannadega.

hall of gods slot screen


– WILD

Wild Dragon sümbol asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid peale scatteri ja boonussümbolite. Kui see jääb pidama rullikutel 2, 3 ja 4, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele.


– BOONUSMÄNG

Boonussümboliks on Vasar ning boonusmängu pääsemiseks peab vähemalt 3 või rohkem vasarat jääma pidama 3, 4 või 5 rulliku mistahes väljadel. Boonusmängus võid võita ühe kolmest jackpotist.

hall of gods slot freespins

Kliki kilpide peale, et paljastada jackpotisümbolid ja mündiväärtused ning vastava jackpoti võitmiseks kombineeri omavahel 3 Mini, Midi või Mega Jackpoti sümbolit. Teine võimalus on kombineerida kolm sama mündi väärtust ja nii võita vastav rahaauhind. Kõige suurem võit boonusmängus on valitud mündiväärtusest 7500 korda suurem võit.

Tasuta spinnid – mängu Scatter sümboliks on Vares ja kui saad neid mänguväljal vähemalt 3, käivitub tasuta spinnide voor. Olenevalt scatterite arvust saad 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Tasuta spinnide voorus saavutatud võidud korrutatakse kolmega ja kui saad veel 3 või rohkem Scattereid, teenid tasuta spinne lisaks.


– KOKKUVÕTE

“Hall of Gods” on üks NetEnti kõige õnnestunumaid jackpotimänge, mis populaarsuselt võistleb Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams slottidega. Siiski on selle kujundus ja boonused mõnevõrra erinevad. Tegemist on volatiilse mänguga, mis tähendab, et võid võita suurelt, kuid vahel pead võite kaua ootama.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

fruit case slot logo

Fruit Case

SOON narcos slot

Narcos

jacks or better double up

Jacks or Better Double Up

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid