NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.50%
Loodud: 11/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 431 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Hall of Gods videot

Mängi Hall of Gods demo versiooni tasuta

Hall of Gods ülevaade

hall of gods slot netent

Hall of Gods on NetEnt mängulooja progressiivse jackpotiga slotimäng, millel on 5 rullikut ja 20 võiduliini. Progressiivne jackpot tähendab, et jackpoti suurus kasvab järjest kuni lõpuks üks õnnelik jackpoti võidab. Alusta oma virtuaalset õnneretke tõeliselt vapra Norra sõdalasena pistes rinda surematute jumalate ja jumalannadega.


– WILD

Wild Dragon sümbol asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid peale scatteri ja boonussümbolite. Kui see jääb pidama rullikutel 2, 3 ja 4, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele.


– BOONUSMÄNG

Boonussümboliks on Vasar ning boonusmängu pääsemiseks peab vähemalt 3 või rohkem vasarat jääma pidama 3, 4 või 5 rulliku mistahes väljadel. Boonusmängus võid võita ühe kolmest jackpotist.

Kliki kilpide peale, et paljastada jackpotisümbolid ja mündiväärtused ning vastava jackpoti võitmiseks kombineeri omavahel 3 Mini, Midi või Mega Jackpoti sümbolit. Teine võimalus on kombineerida kolm sama mündi väärtust ja nii võita vastav rahaauhind. Kõige suurem võit boonusmängus on valitud mündiväärtusest 7500 korda suurem võit.

hall of gods slot screen

Tasuta spinnid – mängu Scatter sümboliks on Vares ja kui saad neid mänguväljal vähemalt 3, käivitub tasuta spinnide voor. Olenevalt scatterite arvust saad 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Tasuta spinnide voorus saavutatud võidud korrutatakse kolmega ja kui saad veel 3 või rohkem Scattereid, teenid tasuta spinne lisaks.


– KOKKUVÕTE

“Hall of Gods” on üks NetEnti kõige õnnestunumaid jackpotimänge, mis populaarsuselt võistleb Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams slottidega. Siiski on selle kujundus ja boonused mõnevõrra erinevad. Tegemist on volatiilse mänguga, mis tähendab, et võid võita suurelt, kuid vahel pead võite kaua ootama.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem