NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.98%
Loodud: 22/01/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €1
  • Võimalik võit: kuni 225,000 mündid

Vaata Guns n’ Roses videot

Mängi Guns n’ Roses demo versiooni tasuta

Guns n’ Roses ülevaade

guns n roses slot

“Guns N Roses” on Net Entertainment mängulooja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga mänguautomaat, mis loodi maailmakuulsa Guns N Roses bändi 30. sünnipäeva tähistamiseks. Mäng paistab silma mitme täiesti uue ja kasuliku boonuse ja huvitavate animatsioonide poolest. Rullikud laotuvad kontserdilava teemalisel taustal ja saad ise valida, mis tümpsu tahad taustaks mängima. Proovi mängu demoversioonis või asu kohe NetEnt kasiinodes suuri võite jahtima.


– BOONUSED

Mängus on mitu põnevat boonust, mille hulka kuuluvad tava-ja laienevad Wildid, “Legendi spinnid” boonus, “Appetite for Destruction Wild” ja “Solo” võidukordaja.

guns n roses slot screen

Wildiks ongi Guns N Roses sümbol ja see võib pidama jääda mistahes rullikutel, mistahes ajal, välja arvatud 3. rullikul “Appetite for Destruction Wild” boonuse ajal. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale boonussümboli, milleks on vinüülplaat.

Kui Wild rullikutele pidama jääb, laieneb see ka rullikute teistele väljadele ja kasvatab su võiduvõimalusi. Laienev Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid välja arvatud Appetite for Destruction Wildi, üle teiste sümbolite laiuvat Wildi Legend Spins boonuse ajal ja samal rullikul paigutuvaid Wilde Encore tasuta spinnide voorus.

Appetite for Destruction on eriline Wildide moodustis, mis käivitub mistahes ajahetkel juhuslikult ja ilmub mänguväljale osaliselt või täielikult risti kujul. Appetite for Destructioni moodustavad Wildid asendavad ilma eranditeta kõiki teisi sümboleid.

guns n roses slot review

Legend Spins boonus käivitub samuti mistahes mängu ajahetkel ja annab mängijale 3 tasuta lisaspinni koos 1 või 2 Wildidega kaetud rullikuga.

The Solo multiplier boonus aitab sind, kui saad võiduliinis 3 järjestikkust sümbolit võiduliinis ja pakub 4-10 kordset võidukordajat.

Kui saad mängu tavarežiimil 3 boonussümbolit rullikutel 1, 3 ja 5, käivitub Multi-Award Bonus Wheel, millel omakorda võid jõuda väärtuslike Coin Wins, Encore Free Spins ja Crowd-pleaser boonusmängudesse.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid