BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.50%
Loodud: 25/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Gun Slinger Fully Loaded ülevaade

gun slinger fully load slot blueprint

“Gun Slinger Fully Loaded” on Blueprint Gaming mängulooja 5 rulliku ja 10 võiduliiniga slott. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja kujunduse mõttes on tegu metsiku-lääne teemaga. Boonustest pakub “Bounty Hunter” 10 tasuta spinni ja erilist sümbolit, mis laieneb sama rulliku kõigile väljadele. Kõrgema väärtusega sümbolid võiduliinides võivad koju tuua tehtud panuse väärtusest ka kuni 5000 korda suuremaid summasid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu mitmel teisel Blueprint Gaming mängul on ka Gun Slinger Fully Loaded slotil vähe glamuursem väljanägemine. Sellel mängul on taustaks küll tolmuses kõrbes asuv vana päevinäinud kõrts, kuid rullikud on ümbritsetud stiilselt puise raamiga. Mängul näed madalama väärtusega kaardimängu ikoone ässast kümneni ja hulka metsiku-lääne teemalisi sümboleid.

gun slinger fully load slot screen

Temaatiliste sümbolitega võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 75 kordselt tabades neid võiduliinis 5. Musta hobuse ikoon pole millegi poolest kehvem ning võib sisse tuua ka tehtud panuse väärtusest kuni 200 korda suurema võidu. Kõige väärtuslikum tavasümbol on aga “Wanted” plakat, mis olenevalt sümbolite arvust võiduliinis toob tehtud panuse väärtuse tagasi 1, 10, 100 või 500 kordselt.


– BOONUSSÜMBOLID JA FUNKTSIOONID

Pearahaküti sümbol on nii wild-asendussümboliks kui ka scatteriks. Kui saad neid mänguväljal 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2, 20 või 200 kordselt. Samuti läheb käima tasuta spinnide voor 10 tasuta mängukorraga.

gun slinger fully load slot bonus

Enne, kui tasuta spinnide voor algab, saad valida ühe tavasümboli. Kui piisav arv väljavalituid sümboleid välja ilmub, laienevad need sama rulliku või rullikute kõigile väljadele, millel need pidama jäid.


– KOKKUVÕTE

“Gun Slinger Fully Loaded” ei ole mäng, mis pakuks kuigi palju lisafunktsioone, kuid tasuta spinnide voor on siiski olemas. Sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümbolid on samuti hea võimalus, kuidas saada maksimaalne tehtud panuse väärtusest 5000 korda suurem võit. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, millel on peened visuaalefektid.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem