Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 12/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Greek Gods ülevaade

greek gods slot pragmatic

Greek Gods on Pragmatic Play nimelise slotimängude tootja mäng viie rulliku ja 243 erineva võiduliiniga. Tunneta Kreeka mütoloogia hõngu ja püüa pihta saada ka juhuslikult käivituvatele boonusvoorudele. Panuse suuruseks saad sättida 25 sendist 125 euroni spinni kohta ning tehtud panuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Suursuguse nimetusega Greek Gods kujunduski avaldab muljet. Rahajaht läheb lahti iidse Kreeka templi sügavustest, samal ajal kui näed ka sätendavaid kullakange Olümpose mäe tipus.

greek gods slot screen

Positsioonidel näed lisaks A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka harfi, peekri, ja kahe jumala sümboleid. Selle eepilise mängu kaks peategelast on naiste, abielu ja perejumalanna Hera koos peajumala Zeusiga.


– BOONUSED

Greek Gods mängu tavarežiimil näed rullikute kohal hulka juhuslikke auhindu. Nendele pääsed ligi, kui välgunoole pildiga scatter katab kolmanda, neljanda või viienda rulliku selle täies ulatuses. Juhuslikke auhindu on kolme tüüpi:

– Tehtud panuse väärtusest 50 korda suurem rahapreemia
– Boonus, mis paneb käima Wheel of Fortune õnneratta
– Otsepääse tasuta spinnidega boonusvooru

Wheel of Fortune boonusvoorus võid võita rahapreemia, mis on tehtud panusest ka kuni tuhat korda suurem. Teine võimalus tasuta spinnide vooru pääsemiseks on, et saad viis välgunoolt korraga. Boonusvoorus saad kolm tasuta keerutust pluss üks priispinn iga lisa välgunoole ikooni eest.


– KOKKUVÕTE

Paljulubav Greek Gods on tegelikult lihtne mäng, mis pakub rahapreemiaid ja tasuta spinne. Wheel of Fortune boonusvoorus saad tehtud panuse tagasi võita kuni tuhande kordselt. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel kogu mänguvälja Zeus sümbolitega täites saad tehtud panuse väärtus tagasi 1458 kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem