NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.30%
Loodud: 25/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €350
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Gorilla Kingdom videot

Gorilla Kingdom ülevaade

gorilla kingdom slot netent

Gorilla Kingdom on NetEnt nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis pakub meelelahutust viiel rullikul nelja rea ja 1024 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad sättida kümnest sendist 350 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral panuse tagasi võita kuni 4096 kordselt. Teemaks on põnev džunglielu ja suuremad preemiad jagatakse ära tulutoovas tasuta spinnidega boonusvoorus.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Gorilla Kingdom mängul on vahva džungli stiilis tehtud disain ja nagu sloti nimest võid eeldada, siis fookuses hiigelsuured gorillapoisid. Meeldiva esmamulje kujundamisel on abiks perfektne graafika ja erinevad animatsioonid.

gorilla kingdom slot screen

Sümbolite hulka kuulub lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele ka leopardid, gorillad, okaapi ja teised vahvad troopikaelukad. Võite saad sealjuures iga kolme järjestikku paikneva ikooni eest. Gorilla on sealjuures kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuni neljakordselt.


– BOONUSED

Gorilla Kingdom mängul puudub wild asendussümbol ja seega on kõik panused kahel boonusfunktsioonil. Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme teemanti pildiga scatterit, samal ajal kui saad veel tasuta spinne juurde iga vähemalt kahe uue scatteriga.

gorilla kingdom slot freespins

Moonduvad sümbolid – Tasuta spinnidega boonusvoorus muudavad Gorilla maskid kõik loomasümbolid väärtuslikeks gorilla ikoonideks. Maksimaalselt võid saada kuni 24 gorilla maski.


– KOKKUVÕTE

Gorilla Kingdom on üsna tavaline mäng, mille teeb pisut erilisemaks tasuta spinnidega boonusvoor. Gorilla maskid on sealjuures eriti kasulikud, sest muudavad kõik temaatilised ikoonid väärtuslikemateks gorilla ikoonideks samal ajal saad tasuta spinne kogu aeg juurde. Üldiselt on tegemiseks keskmise volatiilsusega mänguga, kuid kui soovid näiteks pisut suurema võidupotentsiaaliga slotti, siis proovi NextGen nimelise mängulooja Gorilla Go Wilder slotti.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem