NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 97.04%
Loodud: 27/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €150
  • Võimalik võit: kuni 750,000 mündid

Vaata Gorilla Go Wilder videot

Gorilla Go Wilder ülevaade

gorilla go wilder slot nyx

NextGen Gaming mängulooja on välja tulnud järjega ülipopulaarsele Gorilla Go Wild mänguautomaadile. Nüüd läheb lõbus gorilla veel rohkem pöördesse “Gorilla Go Wilder” mängul. Sloti peategelaseks on endiselt krutskeid täis gorillapoiss, kes aitab sul kasiinodžunglis võidud kinni püüda. Panuseid saad teha alates 30 sendist kuni 75€ni spinni kohta.

gorilla go wilder slot screen

Mängu tavarežiimil saad keerutada viiel rullikul 25 võiduliiniga, kuid erinevate boonusfunktsioonide abiga võib võiduliinide arv kasvada ka kuni 200ni ja tehtud panuse võid tagasi võita kuni 10 000 kordselt. Mängu võidupotentsiaal tuleb hästi välja tänu rohketele boonusfunktsioonidele, mille hulka kuuluvad kuni 25-kordne võidukordaja, rändavad wildid, moonduvad sümbolid, mega stacked ikoonid, mystery sümbolid, tasuta spinnid ja sama rulliku kõigile väljadele laienevad wild-asendussümbolid. Nii palju erinevaid boonuseid sa ühegi teisel slotil juba naljalt ei leia!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu peategelane Gorilla Gary on Wild-asendussümbol ning lisaks kõigi teiste puuduolevate ikooonide asendamisele võiduliinides võib see ka ise võiduliine moodustada ja tuua sulle nii tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 50-kordselt. Troopilisel mängul teevad lisaks gorillale pahandust ahvid, tuukanid ja teised ulakad tegelased.


– BOONUSED

Mängul on mitu funktsiooni, mis võivad käima minna mistahes ajahetkel. Üheks neist on Shell Re-Spins. Uusi spinne saad niikaua juurde, kuni funktsiooni ajal ilmub rullikutele merekarpe. Boonuse lõpus saad preemiaraha olenevalt kui palju merekarpe funktsiooni ajal rullikutel ilmus.

gorilla go wilder slot freespins

Gary’s Gifts võib samuti käivituda mistahes spinni ajal ja aktiveerida Boonussaared. Sama boonusele saad käed külge panna, kui mänguväljale jääb korraga pidama vähemalt 3 boonusscatterit.

Tasuta spinnide voorust on kaheksa! erinevat versiooni olenevalt mitu korda sa boonusvooru juba läbinud oled. Tasuta spinnide voorus saad tulu müstilistest sümbolitest, laiuvatest wildidest ja teisest eelpool mainitud boonusfunktsioonidest.


– KOKKUVÕTE

“Gorilla Go Wilder” on vääriline järg lõbusale “Gorilla Go Wild” mängule. Slotil saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 10 000 kordselt ja vaheldust lisavad suur hulk boonuseid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee