Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.50%
Loodud: 23/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Golden Macaque ülevaade

golden macaque slot playtech

Golden Macaque on Playtech nimelise mängulooja slotimäng, mis pakub äktšionit viiel rullikul 243 võiduliiniga. Sellel Hiina sodiaagimärkide teemalisel mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 500 euroni spinni kohta. Lõika kasu ka tasuta keerutuste voorust ja respinnidega, et teenida tehtud panus tagasi kuni 2000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Müstiline mäeorg on koht, kus kogu seiklus lahti läheb ning asja teeb veel põnevamaks taustal kõrguv traditsiooniline Hiina stiilis tempel. Rullikutel näed lisaks hiinapäraselt kujundatud A, K, Q ja J ikoonidele veel ka jäneseid, kukkesid, sigu, kitsi ja tiigreid.

golden macaque slot screen

Viimane on Hiina kultuuris jõu ja ilu sümbol ning tiigri sümbolitega saad tehtud panuse tagasi 2,5-kordselt, kui neid jääb järjestikku pidama viis. Wild on makaagi ikoon ja asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.


– BOONUSED

Kui gongi pildiga scattereid ilmub korraga kolm, saad kätt proovida erilises “Gong” boonusvoorus. Olenevalt boonusvooru käivitanud gongige arvust saad ka tehtud panuse tagasi ühe kuni 50-kordselt. Seejärel saad mänguväljale ilmuva nelja gongi seast valida ühe, mis võimaldab kuute tasuta keerutust või liigud edasi järgmisesse “Fire Blaze Respin” boonusmängu.

“Golden Macaque” mängul toob kahtlemata enim raha sisse eriline trummi boonussümbol, seda aga ainult siis, kui saad neid korraga vähemalt kuus. Sisened uuesti “Fire Blaze Respin” vooru nii, et trummid jäävad kõik oma positsioonidele. Iga uue trummi ilmumisel kasvab võidukordaja saja võrra!


– KOKKUVÕTE

“Golden Macaque” on Fire Blaze Jackpot tüüpi Playtech mängudest seni üks paremaid. Kuigi mängu tavarežiimil ja tasuta keerutuste voorus on potentsiaalsed võidusummad pigem madalad, siis alati on võimalus püüda tehtud panuse väärtusest 2000-korda suuremat Grand Jackpotti!

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem