Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.00%
Loodud: 05/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 104,790 mündid

Vaata Golden Leprechaun Megaways videot

Golden Leprechaun Megaways ülevaade

golden leprechaun megaways slot red tiger

Golden Leprechaun Megaways on slotimäng, mis pakub kombinatsiooni traditsioonilisest Iiri kultuurist ja moodsast Megaways tehnoloogiast. Tegemist on volatiilse mänguga, mis tähendab, et võimalus suurelt võita on olemas, samuti on mängul suurepärane graafika.

“Golden Leprechaun Megaways” pakub mängu kuuel rullikul kuni 117 649 võiduliiniga. Samal ajal, kui keskmine kasumlikkus mängijale on pigem madal, võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000-kordselt! Panuseid saad teha alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Levinud Iiri stiilis elemendid on need, mis peavad nüüd sulle võidu koju tooma. Igal rullikul on 3-7 positsiooni, mis kogu aeg muutuvad nagu ka võiduliinide arv.

golden leprechaun megaways slot screen

Püüa kombineerida võiduliine ristikheina, karu ja raamatu sümbolite abil. Väiksemaid võidusutsakaid saad kaardimängust tuttavate ikoonidega.


– BOONUSED

Mistahes mängu hetkel võib sulle appi tulla pisihaldjas, kes ongi su parim abimees aarete leidmisel. Saad koheselt võidukordaja ja võid sattuda ka Lucky Ways(garanteeritud võiduliin), juhuslike wildide või koguni wild klastrite peale.

Scatterite abil võid jõua tasuta spinnide vooru 20 priikeerutusega. Nüüd on ka võidukordajaid märksa rohkem ja saad ise valida oma lemmiku. Peale iga mitte võitnud mängukorda kasvab võidukordaja ühe võrra.


– KOKKUVÕTE

Golden Leprechaun Megaways on Iiri kultuuri teemaline slotimäng, mis pakub volatiilset äktšionit võimalusega tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 10 000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee