NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.44%
Loodud: 22/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid

Vaata Golden Grimoire videot

Mängi Golden Grimoire demo versiooni tasuta

Golden Grimoire ülevaade

golden grimoire slot

“Golden Grimoire” on madala volatiilsusega NetEnt mängulooja slotikas, millel on 5 rullikut ja 40 võiduliini. Leiad ennast iidses võlurite ja maagide maailmas, kus Mystery sümbolid muutuvad teisteks sealhulgas Wild-asendussümboliteks. Kui uue kuju saanud Mystery sümbol on sama, mis 1. rulliku sümbol ja asub sellega kohakuti, muutuvad selle rea kõik sümbolid üheks. Kui Mystery sümbol võtab Wildi kuju, muutuvad ka kõik teises sümbolid sellel real wildideks. Sama toimub ka tasuta spinnide vooru, kuid siis jääb Mystery sümbol kogu tasuta spinnide vooru ajaks oma kohale, mis tähendab, et lõpuks võid mängida mitme paigalejääva wildiga.

“Golden Grimoire” tutvustab sulle hoopis teist rikkuste dimensiooni, kus võib tunduda, et tegu ei ole enam reaalsuse vaid hoopis maagiaga. Alusta mängu endale sobiva panuse suuruse valimiseks, mida saad valida alates 20 sendist kuni 400€ni spinni kohta.

“Golden Grimoire” sloti teema ja visuaalid põhinevad iidsel loitsuraamatul, mis annab täiuslikult edasi müstilist atmosfääri. Lisaks temaatilistele putukatega märgistatud kalliskividele leiad sümbolite hulgast madalama väärtusega kaardimaste. Väärtuslikem sümbol on Ämblik ja kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 5 kordselt. Suuri võite aitab püüda ka pealuu pildiga wild-asendussümbol.

golden grimoire slot screen

Tasuta spinnide voor algab, kui 1., 3. ja 5. rullikul jäävad samaaegselt pidama scatteri sümbolid. Seejärel mängid 8 tasuta spinniga ja Mystery sümbol asemel astub mängu paigalejääv Mystery sümbol. Paigalejäävad Mystery sümbolid toimivad samamoodi nagu tavamängu omad selle erinevusega, et kui need korra rullikutel ilmuvad, jäävad need oma kohale tasuta spinnide lõppemiseni.

golden grimoire slot screen mobile


– KOKKUVÕTE

“Golden Grimoire” mängul on küll tasuta spinnid ja võimalik saada oma kohale jäävaid wild-asendussümboleid, kuid tasub meeles pidada, et tegu on madala volatiilsusega mänguga. Maksimaalselt saad võita tehtud panuse summa tagasi 200 kordselt. Selleks tuleb kogu mänguväli täita wildide või ämblikuga märgistatud punase kalliskivi sümboliga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee