NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.44%
Loodud: 22/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Golden Grimoire videot

Mängi Golden Grimoire demo versiooni tasuta

Golden Grimoire ülevaade

golden grimoire slot

“Golden Grimoire” on madala volatiilsusega NetEnt mängulooja slotikas, millel on 5 rullikut ja 40 võiduliini. Leiad ennast iidses võlurite ja maagide maailmas, kus Mystery sümbolid muutuvad teisteks sealhulgas Wild-asendussümboliteks. Kui uue kuju saanud Mystery sümbol on sama, mis 1. rulliku sümbol ja asub sellega kohakuti, muutuvad selle rea kõik sümbolid üheks. Kui Mystery sümbol võtab Wildi kuju, muutuvad ka kõik teises sümbolid sellel real wildideks. Sama toimub ka tasuta spinnide vooru, kuid siis jääb Mystery sümbol kogu tasuta spinnide vooru ajaks oma kohale, mis tähendab, et lõpuks võid mängida mitme paigalejääva wildiga.

“Golden Grimoire” tutvustab sulle hoopis teist rikkuste dimensiooni, kus võib tunduda, et tegu ei ole enam reaalsuse vaid hoopis maagiaga. Alusta mängu endale sobiva panuse suuruse valimiseks, mida saad valida alates 20 sendist kuni 400€ni spinni kohta.

“Golden Grimoire” sloti teema ja visuaalid põhinevad iidsel loitsuraamatul, mis annab täiuslikult edasi müstilist atmosfääri. Lisaks temaatilistele putukatega märgistatud kalliskividele leiad sümbolite hulgast madalama väärtusega kaardimaste. Väärtuslikem sümbol on Ämblik ja kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 5 kordselt. Suuri võite aitab püüda ka pealuu pildiga wild-asendussümbol.

golden grimoire slot screen

Tasuta spinnide voor algab, kui 1., 3. ja 5. rullikul jäävad samaaegselt pidama scatteri sümbolid. Seejärel mängid 8 tasuta spinniga ja Mystery sümbol asemel astub mängu paigalejääv Mystery sümbol. Paigalejäävad Mystery sümbolid toimivad samamoodi nagu tavamängu omad selle erinevusega, et kui need korra rullikutel ilmuvad, jäävad need oma kohale tasuta spinnide lõppemiseni.

golden grimoire slot screen mobile


– KOKKUVÕTE

“Golden Grimoire” mängul on küll tasuta spinnid ja võimalik saada oma kohale jäävaid wild-asendussümboleid, kuid tasub meeles pidada, et tegu on madala volatiilsusega mänguga. Maksimaalselt saad võita tehtud panuse summa tagasi 200 kordselt. Selleks tuleb kogu mänguväli täita wildide või ämblikuga märgistatud punase kalliskivi sümboliga.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
SOON dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

NetEnt Slotid 96.04% 17. Sep 2020
NEW rage of the seas slot

Rage of the Seas

NetEnt Slotid 96.04% 20. Aug 2020
disco danny slot

Disco Danny

Näita rohkem